Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van akinek segített a palástfű...

Van akinek segített a palástfű tea teherbe esni?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok érdekelnének. Első hónap szóval nem is reménykedem, de azért hátha írtok valami biztatót :)
2016. márc. 25. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Próbáljatok ne egyből rágörcsölni, annál rosszabb.

Én első körben megpróbálnék vitamint szedni és 2-3 hónapig úgy próbálkozni...

2016. márc. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem görcsölök - lesz, ami lesz, csak gondoltam ártani nem árthat ha teát is iszom. :)
2016. márc. 25. 08:53
 3/7 Shai-Hulud ***** válasza:
65%

A palástfű tea folyamatos fogyasztása majdnem mindig segít - de azért nem árt közben néha-néha szeretkezni egy kiadósat.

Tudod, biztos ami biztos...

:-D

2016. márc. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Èn abban a probálkozós hónapban kezdtem el inni a palastfűvet amikor terhes lettem. Nem tudom, hogy ez vèletlen vagy tènyleg az segített nekem.
2016. márc. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi 7 hónapja próbálkoztunk mikor elkezdtem inni, a kivetkezőben sikerült.

Hogy ettől-e, vagy mástól, ki tudja :)

2016. márc. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
én 5 sikertelen hónap után neki álltam inni ciklus első felében a cickafarkfű-, második felében a palástfű teát. Azonnal sikerült a terhesség, hozzáteszem abban a hónapban amelyikben sikerült egyetlen egyszer voltunk együtt :) szóval nem tudom mennyi köze lehet a teához, de szerintem biztos van :)
2016. márc. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Segített valamit a tea?
2016. ápr. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!