Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs tesztnél csak a...

Ovulációs tesztnél csak a pozitív napokon érdemesebb együtt lenni, vagy az első negatív napon is?

Figyelt kérdés

Nekem 2 napig volt pozitív mindkét nap együtt voltunk a párommal és az azt követő első negatív napon is.

De azt olvastam, hogy egymás követő nap vagyunk együtt akkor csökkenhet a spermák minősége, mennyisége és ez nem jó.

Akkor most melyik napokon ajánlott együtt lenni?


2016. márc. 25. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell kitapasztalni. Nekem a pozitív ovu teszt napján van az ovum míg másnak 24-36 óra elteltével. Én mondjuk vezetek görbét,ezért tudom.
2016. márc. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor érdemes együtt lenni, amikor jólesik. Egy jól sikerült szex ugyanis BÁRMIKOR ki tud váltani spontán ovulációt. (Én pl. mensi utáni napon estem teherbe, középidőben nem is voltunk együtt.)
2016. márc. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utolsó bocs az offért,de hőt vezetsz? Napok óta kutatom a választ,hogy spontán pétől felmegy-e a hő?
2016. márc. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!