Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalt anyukák segítségét...

Tapasztalt anyukák segítségét kérném.3 napja nem jött meg a menstruációm. Ma csináltam egy tesztet. A második csík nagyon halvány lett. Mi a tapasztalat ilyen esetben? Pozitív vagy negatív a teszt?

Figyelt kérdés
2016. márc. 8. 15:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Pozitív, így látatlanban legalábbis...
2016. márc. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Nekem is halvány csíkot mutatott az első teszt szinte alig látszott!De valami belső megérzés azt súgta jobb ha veszek másikat is mert a halvány csík is csík!Bejött a megérzésem a második teszt két egyértelmű csíkot mutatott!Azt ajánlom ne éld bele magad semmibe míg nem csinálsz még egy tesztet utána ha azon is megjeleni a második csík menj el dokihoz!15 hkm
2016. márc. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Pozitiv
2016. márc. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha időn belül jött ki a csík, akkor a halvány is pozi :)
2016. márc. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ehhez miért kell anyukának lenni :) Vegyél egy nagyobb érzékenységű tesztet és reggeli első vizeletből tesztelj holnap, ha az is halvány, vagy erős, akkor szinte biztos, hogy terhes vagy.
2016. márc. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Csak úgy gondoltam, Ők tapasztaltabbak, mint a még nem anyuka nők.
2016. márc. 8. 15:49
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is olvastam, h halvány csík is csík, igy nem is vettem több tesztet.Immár 16 hetes vagyok :)
2016. márc. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Még egy szavazat a pozitivnak😊,még ha halvány is.

De a biztos ha még egyet csinálsz.

2016. márc. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. márc. 8. 16:57
 10/14 anonim ***** válasza:
Tessék elolvasni legközelebb az útmutatót. Eszembe nem jutott volna itt megkérdezni, hogy a halvány második csík pozitív e, hisz le van írva! Ehhez nem kell lenni se anyának, se okosnak...
2016. márc. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!