Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 nap késés után ma végre...

8 nap késés után ma végre pozitívat teszteltem.2 napja még negatív volt. Az orvpshoz ugyanúgy kérjek időpontot mintha nemvárt napján lett volna pozitív?

Figyelt kérdés
Látna valamit? 5+1 hetes lehetek ma. Jelent valamit,hogy későn lett pozitív a tesztem?
2016. márc. 5. 23:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Gratulálooook!!!

Igen, jeletheti azt, hogy későbbi peteérésből lettél terhes.Én is így jártam, kb 8-10 nappal a középidő utáni együttlétből lettem babás.

Még ilyenkor nem érdemes orvoshoz menni, hangsúlyozom csak ha nincs bármiféle panaszod, erős görcs, vérezgetés hasonló, vagy nehezen estél teherbe, esetleg már orvosi kezelés alatt álltál, hogy teherbe ess, mert akkor egyből orvos!

Ilyenkor még nem látna semmit, csak megvastagodott nyálkahártyát, és csak jobban idegeskednél a következő uh-ig. Én 8 hetes voltam,utolsó menses szerint, mikor mentem, ez a te esetedben is deális lehet, mert ha kb.1 héttel később fogant a baba, akkor is 7 hetes lennél, és akkor már van szívhang!!!

Az orvosnak is persze elmondod, hogy később lett pozi a teszt, és ebből ő tud következtetni a terhesség korára. Nekem a 12 hetes UH után pontosított az orvos, így 9 nappal későbbre írtak ki, mint utolsó menses szerint.

Boldog babavárást!

2016. márc. 6. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Viszont elvileg félidőben fogant,ovu teszt szerint.

2016. márc. 6. 07:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs pecsételés, görcs akkor semmi gond :) ráérsz dokihoz menni min. 1 hét múlva, hogy tuti lásson valamit :) először nekem is 6 nap késéssel lett pozi, de ott kisebb is volt a baba, középidős ovuval, hát később ágyazódott be, ez van :D nyugi, nem lesz gond :)
2016. márc. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!