Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek jó helyre huzta...

Szerintetek jó helyre huzta be gép az ovumat? Van egy pár dolog amit nem értek! Valaki megnézni nekem?

Figyelt kérdés

Én úgy gondoltam,hogy pont jó helyen van!Az nap volt egy icipici vér törlésnél,nagyon fájt a hasam!Minden stimmelt,hogy tényleg az nap volt.Így keddre nem várom mindig 14 nap a luteálisom!DE!

Ma megint törlésnél volt egy pici vér nagyon viszketnek a melleim rettenetesen szédülök szinte egész nap.Nem tudom lehet-e terhesség vagy előbb fog megjönni mert nem jó helyen van az ovu!Tudom ez is lehet meg az is de segítsetek hogy legalább az ovu jó helyen van-e!Vagy reménykedhetem a babában?Tesztelni csak akkor akarok ha nem jön meg vagy előbb is merhetek?


2016. márc. 25. 19:06
 1/6 A kérdező kommentje:
2016. márc. 25. 19:08
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó helyen van az ovu mivel a nyákod is ott volt termekeny. Mikor már krémes a nyák az már nem termékeny időszak. Lehet beágyazódasi verzésed miatt volt kis vér.az kb ilyenkor jelentkezhet ha egyaltalan jelentkezik. Megy a drukk!:)
2016. márc. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó helyen van az ovu, mint már írták, lehet beágyazódási vérzés. Nekem 4 terhességem volt, és egyiknél sem tapasztaltam. Amikor terveztük az egyik babát, akkor egyszer tapasztaltam ilyet, abból viszont nem lett baba.
2016. márc. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Akkor nem tudom mi lehetett. A menzesz napján szokott lenni barnázás de az át is vált utána pár óra múlva vérzéssé:Azért gondoltam,hogy korai lenne menzinek mert még csak péntek volt tegnap és keddre ne várom!Pár nap és kiderül remélem nem jön meg!
2016. márc. 26. 11:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Szurkolok Neked!
2016. márc. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a biztatást!De sajnos tegnap megjött! Nem tudom hogy miért pedig csak kedden kellet volna neki!De ez van.Új hónap új remény! :)
2016. márc. 28. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!