Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek normális dolog 30...

Szerintetek normális dolog 30 évesen lego kiállítást megnézni?

Figyelt kérdés
ez is egy gyerekes vonásom, tavaly beszéltem rá egy haveromat hogy menjünk el megnézni a lego kiállítást és nekem nagyon tetszett, de ennyi idősen ez nem beteges???

2015. jún. 9. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Hát,ha az elet mas teruletein rendben vagy,akkor nem gàz.
2015. jún. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lego az kortalan!
2015. jún. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Jól írták korábban, ha nincs veled más gond, akkor nem gáz.

Ha tudsz felelősségteljesen gondolkodni az életben,ami egy 30 éves embertől elvárható, akkor nem gáz.

Ízlések és pofonok....

2015. jún. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Van, aki ennyi idősen férfiként nyúllánynak öltözik be egy játékból s animeconra megy. Sokféle érdekes hobbi van.


Miért lenne beteges? Mi a baj a legóval? Népszerű, poénos dolog. Az, hogy szórakoztat és játék? Játszani felnőttként is lehet, rengetegen teszik, ez fajunknál megszokott, homo ludensnek lenni jó :)

2015. jún. 10. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy beteges, a mi gyerekkorunkban a lego egyik legkedveltebb játék volt, óriási élményekkel meg minden, szerintem minden hasonló felnőttkorúnak a legoról a gondtalan gyerekkor egy jó emléke van, én a 34 éves fejemmel is elmennék legokiállításra, sőtt egyéb play dolgokra is elmennék, vagy versenyekre. Mindenkiben ott van még valahol a gyerek még felnőtten is és szerintem kell is, mert ha gyereke lesz az embernek nem lehet olyan merev, savanyú uborka mert sírva fakadnának a gyerekek, kell tudni játszani, kell tudni használni a gyerekes fantáziát, a képzeleterőt, ha ez nem volna nem születnének meg jobbnál, jobb pc, egyéb játékok és azokat programozók készítik, felnőtt emberek, a meséket is felnőtt emberek írják, szóval mindenkiben valahol ott van még agyerek én azt mondom :)
2015. jún. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem az, sőt, elmondom neked, a legdurvább legóépítményeket felnőtt emberek csinálják.
2015. jún. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!