Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megcsal a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal a barátnőm? Csúnya dolog volt megnézni a facebookját?

Figyelt kérdés

Tegnap véletlenül úgy hagyta a gépemen a facebookját és kíváncsiságból megnéztem, tudom csúnya dolog.

Észrevettem hogy egy helyes, nálam izmosabb férfiasabb pasival beszélget. És arról beszélgetett hogy milyen jó volt együtt aludni, meg milyen jól érezték egymást éjszaka. Arról hogy lefeküdtek nem volt szó.


2014. nov. 5. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha még épp nem történt meg a dugás, nemsokára meg fog.
2014. nov. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
HATÁROZOTTAN MEGCSAL! Szerinted szoktak csak úgy ehyütt alduni? :D
2014. nov. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

xddd

neked annyi sajnalom oreg mukodik a noi oszton te mesz a kukaba le vagy cserelve egy jobbra. ha megnyugtat sose erdekelted igazan vagy hogy mongyam edig jo voltal neki. ha lesz eleg penzed kesobb akor nem lesz enyire egyszeru dolguk mert a felszineseguk a lukxust joban igenyli mint a kulsot.

2014. nov. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ennél kevesebből is femerülhet a gyanú. Nálam is hasonlóan indult a ráébredés korszaka. Igaz engem nem csaltak meg fizikálisan de abban igazam lett hogy le leszek cserélve. És tényleg!
2014. nov. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
papucs vagy.. a csaj mehet a levesbe! Ő már megbízhatatlan és neki nem felelsz meg, le akar húzni hogyha továbbra csak melletted marad és ahogy leírtad a szituációt azt veszem észre,hogy ő a domináns azaz nem néz rád fel férfiként. és nem tudhatod hogy eddig hány férfival volt még rajtad kívül úgy,hogy nem tudtál róla... akármikor elkaphatsz tőle 1 nemi betegséget is, menny el kivizsgálásra!
2014. nov. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22:57-es vagyok (18 éves ) Peace
2014. nov. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne hagyd neki, h hulyet csinaljon beloled mert megteszi.
2016. aug. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!