Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így ugye nem eshet teherbe?...

Így ugye nem eshet teherbe? (sos lent)

Figyelt kérdés
Barátnőmnek hétfőn elmúlt a menzesze bevette aznap a gyógyszert szerdán le fekudtunk igy terhes lehet ?(lyndinette 20 az szed)
2016. márc. 26. 08:40
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2.levél
2016. márc. 26. 08:51
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerinted mi célból szedi a fogamzásgátlót?
2016. márc. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Petefészek van a cisztájában..Szerinted mi célból kérdezek meg itt egy kérdést? Azért hogy te ide gyere és be ugassál... Menjél készülj a húsvétra!
2016. márc. 26. 09:08
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó, akkor elmondom úgy, hogy megértsd, mert úgy tűnik, nem volt sikeres, hogy rávezesselek a kérdésed válaszára: a Lyndinette 20 egy fogamzásgátló tabletta. Ha ezt szedik a nők, akkor nem lesznek terhesek. Így már érted?
2016. márc. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%

Gyögyszer, óvszer, spiràl mellett, menstruàció előtt-utàn, bàrmikor teherbe lehet esni! Nekem azon a héten sikerült óvszer mellett mikor meg kellett volna jönnie. Az orvos azt mondta rendkívüli peteérésem volt, ezért nem értem semmit az időben bevett esemény utàni tablettàval sem! (Már abszolút nem bànom!)

Ha ennyire félsz hogy terhes lesz inkàbb hagyjàtok ezt a dolgot! A legbiztonságosabb szex ha nincs szex!

(Ééés igen, a megszakítàsos módszer sem 100%-os!)

2016. márc. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
100-2 nő jár igy mint te!
2016. márc. 26. 09:35
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Petefészek van a cisztájában? :D "Szerinted mi célból kérdezek meg itt egy kérdést?" Sötét vagy mint az éjszaka... :)
2016. márc. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mint te barátom :) Én nem azért kérdeztem meg mert petefészek van benne hanem mert félt!. de Ki kérdezett? Bunkókám
2016. márc. 26. 09:55
 9/12 anonim ***** válasza:

Figyelj, szerintem azért szólogatnak be neked, mert nem vagy tisztában a dolgokkal, és ez a kérdésedből is látszik! Én nem szivatni akarlak, csak segítek, és elmagyarázok ezt-azt. Szóval, minden nőnek van petefészke, és a ciszta az,ami rendellenesen ott lehet, tehát a PETEFÉSZKÉBEN VAN A CISZTA.

Írtad,h 2.levél gyógyszert (EZ EGY FOGAMZÁSGÁTLÓ!) szedi, tehát ha rendszeresen beveszi mindig, tuti nem terhes! Meg mensi után alapból nagyon kicsi rá az esély!


Remélem segítettem! ;)

2016. márc. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Komolyan érdekelne hàny éves vagy!

Ha szàndéksan írtad úgy, hogy 'petefészek van a cisztàjàban' és te szólsz le màsokat inkàbb csendben ülj le egy sarokba és nézz utána annak amit írtál...

Egyébként elég kicsi rà az esély hogy teherbe esett!

Érdemes tàjékozódni mielőtt valaki elkezd nemi életet élni (vagy legalább a betegtájékoztatót elolvasni)

2016. márc. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!