Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt már vetélése, a...

Akinek volt már vetélése, a három hónap "türelmi idő" után könnyen teherbe eshet?

Figyelt kérdés
Velem 11 hetes terhesen közölték hogy nem él a baba meg kell műteni de ne csüggedjek 3 hónap és próbálkozzunk ujra:-(De én csüggedek,sőt nagyon nehéz,és ez a három hónap nagyon messze van még,és kérdés hogy akkor sikerül e?:-(((
2008. okt. 4. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én tavaly nyáron 10 hetes babát veszítettem el. Megvártuk a 3 hónapot és szinte azonnal teherbe estem. Egészséges, gyönyörű kislányom született. Tudom, hogy nagyon nehéz, de fejben kell helyre tenned a dolgokat. Ne görcsösen akard a következő terhességet,mert előfordul hogy akkor nehezebben jön össze. Ha meg sikerül, akkor meg az a nehéz, hogy ne rettegj attól, hogy megismétlődik a tragédia.

Fel a fejjel, és sok szerencsét kívánok.

Üdv, 11 hetes kislány anyukája

2008. okt. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
SziaNekem 9 hetes volt a babám mikor elment.Én spec ahogy letelt a 3 hónap terhes lettem.De szerintem ez mindenkinél más..Tényleg nagyon nehéz...de legyél egy kicsit türelmes és sikerülni fog!!
2008. okt. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

szia!

először is nagyon sajnálom ami veled történt,fel a fejjel! nekem tavaly májusban volt egy terhességmegszakításom ugyancsak 11 hetesen,mert nekem beteg volt a magzat! de a vége végül is ugyan az lett neked is mint nekem,műtét,ugye? nekem a doki 6 hétig javasolta,hogy ne legyen szex,és 6 hónapi védekezzünk,mert azt mondta annyi idő kell,hogy regenerálódjon a szervezet! nekem az a baba 4 hónap alatt jött össze,és most jelenleg 17 hetes terhes vagyok,és az a baba 7 hónap alatt sikerült,de nem biztos,hogy volt a műtétnek hozzá köze! én szerintem alapból nehezen esek teherbe! fel a fejjel,és egy picit nehéz lesz lelkileg,de össze fog jönni! jelenleg még ne arra gondolj,hanem pihenjél sokat! jó egészséget kívánok neked!

2008. okt. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, ez nagyon szomorú dolog és eltelik egy pár hét mire feldolgozza az ember. Teljesen normális dolog csüggedtnek lenni és gyászolni, ez is kell ahhoz hogy később tovább tudj lépni. Én 6 hetes babát veszítettem el a tavaly nyári kánikulában. Lelkileg kb. 2 hónap kellett, hogy újra a jövőre tudjak koncentrálni, az új baba pedig 6 hónapot váratott magára. Sok erőt és kitartást kívánok!
2008. okt. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem 9 hetesen volt missed ab-om. Én is úgy vagyok vele, hogy az a 3-4 hónap, amit a doki mondott rengeteg idő. De ki kell várni, regenerálódni kell a szervezetnek. A dokim és az intézetvezető főnővér is azt mondta, hogy egy ilyen műtét után megújul a méh nyálkahártyája, felfrissül és sokkal könnyebb teherbe esni. Én ezt nem nagyon értem, mert szerintem minden menstruáció után megújul a nyálkahártya, de hát csak tudják mit beszélnek. Fel a fejjel, látod nem vagy egyedül. Gondolj arra, hogy új év, új esély, új pocaklakó....
2008. okt. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nagyon sajnálom, ami Veled történt. Megtudom érteni, amit írtál. Mi januárban tudtuk meg, hogy várandós vagyok. Márciusban 11 hetes elhalt a magzatunk. Azt hittem megőrülök a fájdalomtól, mind lelkileg, mind testileg. A dokik azt mondták, hogy várjunk három hónapot, azaz legyen két teljes mestruációm és utána próbálkozzunk. Hat hónap telt el azóta... tegnap leptem meg a párom egy pozítiv terhességi teszttel. Ezt csak azért írom, hogy lásd van remény. Szerintem egy a titka, hogy el "kell engedned" a kisbabád lelkét, és a lelkedet felkészíteni az újabb bébire. Én a vetélés után nagyon sokat olvastam, kérdeztem a témáról és így könnyebb volt feldolgozni, megérteni...a megérthetetlent. Regisztráltam a www.ciklus.hu oldalon és az alapján számoltuk a napokat:-) Tudom a három hónap rengeteg, de hidd el pillanatok alatt Neked is megfogan a következő baba. Szorítok:-)
2008. okt. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szió.Sajnálom nagyon ami Veled történt,DE LÉGY ERŐS.Én febr 1-én vesztettem el a babám igaz még csak 6hetes voltam és mondhatni szerencsémre nem kellett műtéttel befejezni.Azt hittem bele halok és soha többet nem lesz babánk,hisz 3éve nem estem teherbe.És láss csodát márc 27-én +lett a tesztem.El sem akartuk hinni és ma tőltöttük a 31.hetet ,a mikulás hozza a pici fiúnkat.

Semmi sem lehetetlen.

2008. okt. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató válaszokat már szinte ez is erősít! Nagyon nehéz most,hétfőn megyek a műtétre és most még ugy érzem el sem bírok köszönni tőle. Mély gyászt érzek a szívemben de közben pedig már annyra várom hogy teljen az idő és ujra sikerüljön:-((
2008. okt. 4. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!