Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért mondják, hogy nincs...

Miért mondják, hogy nincs összefüggésben a peteéréssel a délutáni hő? Vagy csak nekem ilyen fura a szervezetem?

Figyelt kérdés

Ovu előtt a reggeli hőm 36,4-6 között mozog,ilyenkor a délutáni hőm 36,8 szinte mindíg. Néha 36,9.


Ovu után 37-37,2 az ébredési hőm,délután pedig 37,4-5


Múlthónapban nem vezettem hőt,de orvos nézte a peteérésem. A 14.cn-on 36,8 volt a hőm így sejtettem,h nem lökődött még ki a pete. A 16.cn-on már 37,4 volt így tudtam,15.cn-on megvolt a pém.

Azóta is annyi a délutáni hőm.


Ezt már fél éve figyelem. Csak az én szervezetem ilyen?

Kérdeztem a dokit,aztmondta hogy ez mindenkinél így van,mégis mindenhol azt olvasom,hogy semmit sem jelent.


2016. márc. 26. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Én már régóta nem mérek reggeli hőt mert egyik héten hajnali 3-kor kelek a másikon meg reggel 9-kor.


Mindennap pontban 15-kor szoktam mérni. Nálam is pontosan így működik és 100%-osan tudom az ovum időpontját. Mellette mondjuk ovu tesztelek is,meg doki néz,de ez a 15 órakkor való mérés már berögződött:)


Peteérés előtt nekem pl délután 36,6

Peteérés után 37 vagy 1-2 tizeddel több.

2016. márc. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem arrol van szo, hogy nincs osszefuggesben, hanem arrol, hogy nagyon sok minden kihatassal van a napkozbeni homersekletre.

Pl en eleg aktiv vagyok, nagyon sokat mozgok, sportolok is, emiatt a napkozbeni homersekletem szinte mindig eleg magas (legalabbis amikor neha megmerem). De nem egyenletes az aktivitasom minden egyes nap. Ezert pl nekem csak az ebredesi ad megbizhato eredmenyt, mert az az a pillanat, amikor teljesen nyugalmi allapotban van a testem.

2016. márc. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!