Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12. dpo-n, délutáni vizeletből...

12. dpo-n, délutáni vizeletből, erős pozitív teszt (X-epil), az lehetséges?

Figyelt kérdés
Az utolsó mensi óta egyetlenegyszer voltunk együtt. Szoptatok még, a ciklusom rendszertelen. A ciklus 36. napján voltunk együtt a férjemmel, most 12 nappal később erős pozit teszteltem, délutáni pisiből. 2 napja egész napos hányingerem van, mindentől undorodok. Ez hogyan lehetséges??
2016. jan. 23. 17:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Ezt nem értem... Te most azon csodálkozol, hogy a védekezés nélküli szex az terhességhez vezet?
2016. jan. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. 12 nap telt el. Még ha spontán peteérésed is volt,akkor is a 11-12.dpon erőset tesztelni nem biztos,hogy jò. De nem feltétlenül rossz,de akkor iszonyatos ütemben termeled a hcg-t.


Én inkább arra gyanakodnék,hogy menzesz előtt estél teherbe.

2016. jan. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A ciklus 36. Napján volt a peteétésed, amikor az aktus, vagy hogy jött most ki a 12. Dpo? Én értelek félre?
2016. jan. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Igen, kedves első, idióta 16 éves vagyok és azon csodálkozom, hogy védekezés nélküli szexből teherbe estem...


Kedves Második! Most akkor aggódnom kéne? Mi lehet a baj, ha ilyen korán teszteltem pozitívat? A kislányommal is korán pozit teszteltem, a 13. dpo-n, de akkor reggeliből és azért halványat, és akkor is 2 napja már hányingerem volt. Nem akartam az orvoshoz rohanni, de most elbizonytalanodtam. Jövőhéten elmegyek...

2016. jan. 23. 18:09
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy gondolta a kérdező,hogy mivel akkor voltak együtt,így akkor volt a peteérése ha már pozi a teszt. Vagy spontán peteérés. De egyébként simán lehetett utána is de akkor tuti nem lenne erős pozi. Inkább semilyen.


Plusz ha 2 napja rosszul vagy az szerintem 90% h nem ebből a hónapból való terhességtől van. Vagy menzesz előtt fogant vagy elcsaptad a gyomrod,beképzeled.. nemtom.

2016. jan. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát ezaz! Hogy erőset teszteltél. Az nem baj,hogy 13.dpon halvány,de hogy 12.dpon erőset délután,az tényleg fura. Szerintem ha dokihoz mész,az a legjobb. Múlthónapban rendesen megjött?
2016. jan. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igen, úgy gondoltam, ahogy az 5-ös írja.

Nem hiszem, hogy egy pozitív tesztet beképzelek.

Totál normális, erős mensi volt.

Mivel szoptatok elég rendszertelen a mensim. A 36. ciklusnapon fájt a hasam, és estére pecsétes lett a tisztasági betét, gondoltam megjön. Utólag visszagondolva peteérés volt.

Nem a terhesség tényét vitatom, és nem gond, hogy az vagyok, egyszerűen nem értem, hogyan lehet ilyen hamar pozitív a teszt.

2016. jan. 23. 18:22
 8/13 mandiga ***** válasza:
A 36. ciklusnapodon lehetett a beágyazódás. Arra nem gondoltál? Azért gondolom, mert erős pozit teszteltél.
2016. jan. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én a második gyerekemmel az aktus utáni 10. napon teszteltem erős pozitívat, ebéd utáni vizeletből. Szintén szoptatás alatti időszakban.

Nekem viszonylag rendszeres volt a vérzésem, és azért teszteltem, mert émelyegtem, és szagundorom volt, pontosan ugyanúgy, mint az első terhességemnél, semmi máshoz nem fogható az az érzés...

2016. jan. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Akkor kicsit megnyugszom, hogy azért nincs gond. Mennyi idős babát szoptattál egyébként? A kislányom már 14 hónapos.

Valahogy nem érzem úgy, hogy az utolsó mensi eltt estem volna teherbe.

2016. jan. 23. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!