Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak halvány tesztek. Lehet...

Csak halvány tesztek. Lehet mégis baba?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 5napja késik. Nemvárt utàn 2nappal teszteltem, halvány de láthatóan pozitív lett a tesztem. Rá 2napra megismételtem,de egyáltalán nem erősödött, ugyan olyan a színe :( Rózsaszín mindkettő, az első 5 percben megjelentek. Tuti ott a csík mindkettőn, csak halványak. Volt valaki, akinek soha nem is lett erősebb? Köszi mindenkinek, aki válaszol. :)

2016. márc. 26. 21:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Szia! Ugyanebben a cipőben járok!

Milyen tesztet használtál? (Nekem az x epil az elso nap iszonyú halvány utana rá 3 nappal már picit erősebb, de másfajta teszten is látszik a csík csak nem annyira erős még.)

Drukkolok :)

2016. márc. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Szia. Külföldön élek, itt vettem a tesztet, Babyrapid hcg a teszt neve, és 25-ös érzékenységű...Remélem minden rendben, és itt a baba a pocakomban, és a tiédben is. Én is drukkolok neked. Majd írj, ha tudsz valami "biztosat". Én kedden megyek dokihoz :)
2016. márc. 26. 22:17
 3/26 anonim ***** válasza:
Csináljátok reggeli elsőből!
2016. márc. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Persze, ez természetes. Mindig reggeli 1. vizeletből csinálom, azért is aggódom, hogy nem erősödik :(
2016. márc. 26. 22:42
 5/26 anonim ***** válasza:
Mondtam, hogy ugyan olyan teszten nézd az erősödést! :)) Ahol élsz ott nincs rossmann?
2016. márc. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Ugyan olyanon nézem, ma reggel csináltam egy ugyan olyat, mint utoljára, és ugyan olyan is lett (szó szerint) . Azonnal megjelent a 2.csík is, de igen halványan... Szerintem ennyi festékanyag lehet benne,m ahol szivja fel a vizeletet, ott rozsaszin volt a párnácska a tesztcsikon, most viszont nincs már ott, szerintem abból lett a halványka... Több tesztem nincs itthon, de nem is veszek, kedden irány a doki. Vagy holnap, ha már rendel (az ünnep miatt) ...
2016. márc. 27. 07:46
 7/26 A kérdező kommentje:
Ja, az lemaradt, hogy itt sajnos nincs Rossmann (csak DM)
2016. márc. 27. 07:47
 8/26 anonim ***** válasza:

Elso vagyok. Tudsz képet feltenni a tesztről?

En is reggeli elsobol csinálom, de úgy elég nehez, hogy hajnalban is ki kell mennem. (Többször is)

2016. márc. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Az lemaradt, hogy én csak 7-én tudok menni dokihoz :(

Kiváncsi leszek neked mit mond!

2016. márc. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz az erősséggel, egy fajta tesztnél is lehet különböző eredmény, a hcg-szint ingadozik a terhesség alatt amúgy is, mellesleg a teszt arra jó, hogy azt mutassa, van-e hcg, nem hogy nő-e a szint, arra a vérvétel való. Nekem sem erősödött az első pár napban, de nem is paráztam, mert tudtam, hogy nem erre van, csak azért csináltam, hogy legyen végre egy erős tesztem, amit a várandósnaplóba tehetek végre. Végül másfél hét múlva lett ugyanolyan erősségű a 2 csíkom...
2016. márc. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!