Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha sosem görcsölök, akkor ez...

Ha sosem görcsölök, akkor ez most mi? Nektek milyen tüneteitek voltak, amikor teherbe estetek?

Figyelt kérdés

12 éves korom óta menstruálok, azóta soha, egyszer sem görcsölt még a hasam, áldottam is a jó szerencsém. Aztán a múlt héten egy este fel se tudtam ülni, annyira fájt, csak összegömbölyödtem az ágyon és szenvedtem kínomban. Az utána elég hamar elmúlt, azóta sem érzem, csak a hátam (alul, deréktájék) fájdogál.


A naptáram szerint pénteken kellett volna megjönnie. A nagy görcsölés kedden volt, a hátfájdalom (nem is igazán fájdalom, csak mintha meghúztam volna, vagy izomlázam lenne, ilyen gyenge érzés) három napja tart kb.


A héten veszek tesztet, ha esetleg addig nem jön meg, de előtte azért gondoltam megkérdezem, hogy ennyiből szerintetek ez menstruáció lehet vagy babavárás? Nektek voltak ilyen hamar tünetek, vagy jelek, amik arra utaltak, hogy most már ketten vagytok?


2016. márc. 27. 19:13
 1/4 A kérdező kommentje:

Egyébként a nagy görcsölés előtt volt egy hányós napom, de azt teljesen az influenzára fogtam (mert közben tipikus megfázásos tüneteim is voltak, orrfolyás, ilyesmi), bár tény, hogy az csak délelőtt volt, de azóta sem tért vissza. Csak hogy meglegyen a teljesség igénye :)


Ó, és már bőven elmúltam 12, mielőtt még valaki félreérti esetleg :D

2016. márc. 27. 19:16
 2/4 anonim ***** válasza:
Általánosítani nem szabad! Vegyél tesztet..péntek óta már kimutatja ha babás vagy :)
2016. márc. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Görcsölt a hasam beágyazódáskor.

Most meg felfáztam és elég durván görcsölt a hasam, késett is jó pár napot a menzeszem.

Szóval bármi lehet, a teszt megmondja.

2016. márc. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 narancs223 ***** válasza:

Nekem hangulatingadozás, volt olyan nap is akkor még nem késett hogy lázas voltam, egyik nap szurkálódást éreztem de kb 1,5percig tartott nem várt napja előtt menstruációs görcsöket éreztem de nem jött meg napjára 1nap késés után már teszteltem erős pozitívlett, már ott tartok hogy itt ficankol a pocimba a kicsi


22hkm

2016. márc. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!