Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » FONTOS! Mi a véleményetek...

FONTOS! Mi a véleményetek erröl az lh tesztröl?

Figyelt kérdés

[link]


nem értem mert nekem ez pozinak tünik. március 17.én volt mensim ezeket ma tegnap és tegnap elött csináltam! Azt mondta adokim hogy cisztám van egy a jobb petefészkembe késett a mensim 9 napot!lehet a cisztától pozitív?


2010. ápr. 4. 19:40
 1/9 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy kell betölteni a képet?
2010. ápr. 4. 19:43
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Könyörgöm, ilyen problémával ne ide írj, hanem menj el az orvoshoz és kérdezd meg tőle. Mi nem fogunk tudni segíteni, pláne a képet is rosszul linkelted.
2010. ápr. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ez az hogy nem tudtam csatolni a képet! De van itt száz ember aki rakott föl képet hogy mikor volt peteérése és arra válaszoltatok
2010. ápr. 4. 19:54
 4/9 A kérdező kommentje:
de köszi a válszt! Ezer ember rakott már föl ovu tesztet vagy rosszabb dolgokról kérdezett te meg ilyen bunkó módon válszolsz!!!!
2010. ápr. 4. 19:56
 5/9 A kérdező kommentje:
2010. ápr. 4. 20:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát azt, hogy mitől pozitív, szerintem tényleg nem fogjuk tudni megmondani. Állítólag a ciszta okozhatja, de ezt én is csak olvastam. Nem tudom milyen fajta ovu teszt, de hasonlót próbáltam én is és nekem is mindig pozitívnak tűnt. Aztán rendeltem a Tesz-Veszen és azon olyan szépen, egyértelműen látszik.
2010. ápr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet cisztától pozitiv. Babát tervezők otthonán találsz erről dolgokat.
2010. ápr. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez Corax-os ovuteszt? Mert ha igen,dobd ki!Nálam is ilyen volt!Mind az 5 nap pozit mutatott!

Rendelj a vateráról,75 ft darabja,az tényleg jó!!

2010. ápr. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen coraxos teszt!
2010. ápr. 5. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!