Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek erről a...

Hanga86 kérdése:

Mi a véleményetek erről a tesztről?

Figyelt kérdés
Vettem egy tesztet,Hcg-line a neve, és 25-ös.Használtatok már ilyet?Tapasztalat?Már késik pár napja,csak szerettem volna 10-est venni,de nem kaptam sehol,pedig nem kisvárosban élek...
2010. jún. 19. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen tesztet kimondottan még nem használtam,de ha pár napja késik,akkor a 25-ösnek már ki kell mutatnia a terhességet.De ha mégsem,akkor se pánikolj.Néhány nap mulva tesztelj újat!Sok sikert!drukkolok!
2010. jún. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2 nap késés után - lett,ez már az 5.nap késés...patikába vettem,remélem megbízható!
2010. jún. 19. 12:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor már tutira ki kell mutatnia.Próbáldd meg reggeli vizeletből.Akkor a legtöbb a Hcg szint!
2010. jún. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!