Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti láttok ezeken a teszteken...

Ti láttok ezeken a teszteken halvány második vonalat?

Figyelt kérdés

[link]


Igazából maga a teszt már nem "aktuális", 2 napot késett abban a hónapban, amikor ezeket csináltam, viszont nemrég kiderült, hogy a páromnak nagyon alacsony a spermaszáma, tehát gyakorlatilag nincs esélyünk, hogy természetes úton babánk legyen, maximum valamiféle csoda folytán. Ezen gondolkodtam el most, hogy ha ezeken a teszteken látszik halvány második csík, akkor akár még létezhet is a csoda kategória? Köszönöm a válaszokat!


2016. márc. 30. 17:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Bár iszonyat halványan, de mindkettőn van második vonal.
2016. márc. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem látszik rajta semmi, a tesztek pedig már néhány óra után is mutathatnak hamis eredményt(ez benne van a tájékoztatóban is), úgyhogy nem látom sok értelmét a terhességi tesztek archiválásának, csak magadat vezeted félre velük.
2016. márc. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én is mintha nagyon-nagyon halványan látnék ott 2. vonalat.Inkább az elsőn láható szerintem.
2016. márc. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Előző vagyok...azt még elfelejtettem leírni hogy nem mindegy, hogy a megadott időn belül jött ki a 2. csík vagy csak órákkal, napokkal később mert akkor csak száradási csík.
2016. márc. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nem tudom, hogy említsem-e a dokimnak ezeket a teszteket, hogy voltak ilyenek pár hónapja, vagy csak az én szemem káprázott, ezért tettem fel a kérdést.

Nem a teszteket archiváltam, csak a fotót :)

2016. márc. 30. 18:07
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
SZERINTEM EZ CSAK SZÁRADÁSI CSÍK MERT CSAK BIZONYOS SZÖGBŐL LÁTSZIK.
2016. márc. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Időn belül kijött a második vonalka mindegyiken.
2016. márc. 30. 18:08
 8/19 anonim ***** válasza:
nekem a kémiai terhességes hónapomban volt ilyen.
2016. márc. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
60%
Most elvesztettem a fonalat,ha látszana is ott bármi,az mégis mit jelentene? Nem vagy terhes,igaz? Akkor meg mégis milyen csodát jelentene egy régi talán pozitív teszt,hogy egy kicsit majdnem terhes voltál?
2016. márc. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Azt a "csodát" jelentené, hogy a párom rossz eredménye miatt nagy valószínűséggel természetes úton nem lehet babánk, vagy csak valami nagy csoda árán. Ha ezen a teszten lenne/van második csík, az azt jelenti/jelentené, hogy egyetlen kiskatona mégiscsak célba jutott.
2016. márc. 30. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!