Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most kezdünk bele a babprojekt...

Most kezdünk bele a babprojektbe a párommal! Szedjek valamilyen vitamint?! Már van egy 6 éves kisfiam!

Figyelt kérdés
2016. márc. 31. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Én csak folsavat szedtem, első hónapban sikerült (a 6,5 éves fiam 2 év alatt jött össze). Most vagyok 20 hetes.
2016. márc. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Folsavat mindenkepp erdemes, de a magzatvedo sem art akkor sem, ha mar addig is szeded, mig teherbe esel.

De a folsavnak epp elotte van jelentosege, marmint eleg nehezen toltodik fel es epp a megtermekenyulest koveto hetekben lenne a legfontosabb, hogy eleg legyen belole a szervezetedben.

2016. márc. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Folsavat mindenkeppen, 8 hettel a teherbeeses elott kene kezdeni szedni. Lecsokkenti pl. a Down kor kockazatat.
2016. márc. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Folsavat és sima multivitamint szedtem. Mióta terhes vagyok, a 12. hétig folsav, gravida. A folsavat már elhagytam,most úgy szedem, hogy egyik nap gravida, másik nap magnézium, kalcium, d3 kombó.

14+5 hkm

2016. márc. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Akkor elkezdem szedni a folsavat!

De ilyen hogy elevitet ezt nem kell ugye?

2016. márc. 31. 09:21
 6/6 anonim ***** válasza:

Kelleni nem kell, de artani sem art, ez egyeni dontes.

En alapban szedek multivitamint, igy amikor babat terveztunk, akkor attertem terhesvitaminra, mert anyagilag mindegy volt, hogy melyiket veszem. De amellett pluszban folsavat nem is szedtem az elso ket gyereknel, csak a harmadik terhessegem elott, mert a doki javasolta pluszban.

2016. márc. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!