Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőmérős kérdés. Az óraállítás...

Hőmérős kérdés. Az óraállítás mennyire befolyásolja az értékeket?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam, hogy mivel azonos időben kell minden reggel mérni az ébredési hőt, mi van az óraállítással?

Minden reggel 5 órakor mérem a hőmet, ami az óraállítás után sem változott. De így most 5 órakor valójában még csak 4 óra lenne. 1 óra eltérés hány tized eltérést okozhat a hőmérsékletben?


2016. márc. 31. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam semmilyen eltérést nem okozott!
2016. márc. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem esett akkor. De azóta csak emelkedik. :) (épp nem várom a napokban)
2016. márc. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Én ma leteszteltem, és beigazolódott a gyanúm. Megmértem a hőmet reggel 5-kor és 6-kor is. Egy tized különbség volt köztük.

Óraállítás óta szokatlanul alacsony értékeket mértem. Akkor ez volt az oka. Így ezt a ciklust már végigmérem úgy, mintha nem is lett volna óraállítás.

2016. ápr. 1. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!