Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Szoptatás...

Lehetek terhes? Szoptatás befolyásolja a terhesteszt eredményét?

Figyelt kérdés
21 hónapos a kislányom még szopizik elég rendszeresen a ménszeszem rendszeresen megvolt minden hónapban igaz átállt 28-ról 30-ra de mindig megjött most már 5. napja késik 3 negatív teszten vagyok túl. 2 hónapja próbálkozunk ovulációs teszt segítségével belőni a peteérést és így a teherbeesést. mindig megjön érzésem van de émelygek is mást nem vettem észre. jóstesztként használtam ovu tesztet erős 2 vonalam volt peteérésem nem lehetne akkor ezt mire véljem!
2016. jan. 17. 10:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A szoptatás nem befolyásolja a teszt eredményét, mivel hormont mutat ki. 3 negatív teszt egyértelmű. Várj 1 hetet és ha addig sem jön meg, ismételj! Mást nem tehetsz. A jóstesztelés nem jelent semmit. És akár lehet egy extra ovud is, miért ne lehetne?
2016. jan. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
16%
Nem a tesztet, a teherbe esést befolyásolja. Ha teherbe akarsz esni hagyd abba a szoptatást.
2016. jan. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
2-es: simán teherbe eshet szoptatás mellett is. Nem akkora csoda az, főleg rendszeres menzesszel.
2016. jan. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Igen teherbe eshet (tabletta, gumi stb mellett is), csak kisebb eséllyel.
2016. jan. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A menzesz a méhnyálkahártya "válasza" a hormon szintekre, de nem mond semmit az érett petéről.
2016. jan. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Vilcsianyuja ***** válasza:
Bár nem vagyunk egyformák, és vannak, akik úgy esnek teherbe szoptatás alatt, hogy meg se jön az első menzeszük, nekem 10 hónapig volt rendszeres menstruációm szoptatás mellett, de nem volt peteérésem közben. Ultrahanggal igazolódott. Szóval ha nagyon szeretnéd már a kistesót, akkor szerintem egy ultrahangvizsgálatra elmehetnél a dokidhoz a ciklusod 12. napja környékén (már ha megjön). Abból talán több derülne ki, mint az ovutesztekből. A szoptatás esetleges abbahagyásán csak enne a vizsgálatnak a fényében kellene döntened.
2016. jan. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
értem köszönöm az eddigi válaszokat kedden elmegyek orvoshoz ha addig nem változna. :)
2016. jan. 17. 11:57
 8/16 anonim ***** válasza:

Szia! Most éppen nálam is ez a helyzet már 4napja késik teszt negatív,szoptatok én is sőt még pici a babám 8hónapos de vállalnánk még egy apróságot h együtt nőjenek fel

Hirtelen beduzzadtak a melleim és rengetek tejem van(bár már kifogyóban volt)lehrt köze terhességhez vagy olyankor inkább elapad?

Bocsi h a kérdésedbe kérdést tettem fel

2016. jan. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én inkább azt vettem észre hogy kevesebb a tejem! Mi is ezért szeretnénk hogy legyen baba! Kedden én elmegyek dokihoz akkor van uh is hátha akkor többet tudok meg. Mindenképp jelzek majd mivel lettem okosabb!
2016. jan. 17. 12:56
 10/16 anonim ***** válasza:

Nálam is hasonló a helyzet 16honaposom meg cicizik🙂 6. napja késik, tesztet 3 nappal ezelott csinaltam utoljara ami negativ lett 😌

En azt vettem eszre hogy a fiam megjobban cicimanias lett😃

2016. jan. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!