Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulaciom 22től 25-26an...

Ovulaciom 22től 25-26an legerosebb 28ig tartott. Ferjemmel voltunk is egyutt ket naponta. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Mikor csinalhatnek elso tesztet? Mikortol kell szamolni azt a 8 10 napot? Ovu kezdetetol vagy a vegetol? Koszonom a valaszotokat.
2016. márc. 31. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
egy nap az ovu, attól az egy naptól kell számolni. és nem 8-10 napot, hanem 14et. mivel az ovi pont ciklus közepén van jó esetben, így ez a 14 nap egybeesik a nemvárt mensivel. tehát ha kimarad, akkor tesztelj
2016. márc. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hűűű..hát ebből semmit sem értek :D

A lényeg: a tüszőből mikor kilökődik a petesejt,az az ovulációd napja. Ekkor 12 óráig megtermékenyíthető a petesejt. Innentől 14.napon érdemes tesztelni a biztos eredményért,de a legjobb megvárni a nemvárt menzeszed napját.

2016. márc. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor nekem vasarnap volt az ovum (27.3.) Penteken, szerdan, es vasarnap voltunk egyutt..
2016. ápr. 1. 07:21
 4/7 A kérdező kommentje:

szerintetek teherbe eshettem? ezt a peteérési kalkulatort hasznaltam(hasznalom)

[link]

valaszotokat nagyon szepen koszonom!

2016. ápr. 1. 17:17
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

kérdező, ha már tényleg ennyire komolyan gondolod a gyerekvállalást, tedd meg hogy utánaolvasol a dolgoknak :)


csak hogy ne legyél madár(lany) :D

kihagyhatatlan volt.

elég butaságokat írsz, az meg, hogy kalkulátor kell neked ahhoz, hogy a mensid első napjához 14 napot hozzáadj és ezt ovunak nevezd... szóval nem látszol felkészültnek, olvasgass, biztos segíteni is fog :)

2016. ápr. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen lehetsz terhes :D

Várd meg a nemvárt napját,ha nem jön meg,tesztelj.

2016. ápr. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia nagyon sajnálom hogy vannak olyanok akik fikazzak a másikat. Na mindegy is. Nem akarlak elszomorítani de ha ez az első honapotok amikor probalkoztok meg nem biztos hogy sikerül mi is már egy ideje rajta vagyunk de még eddig semmi. Bocsi az ékezet nélküli irasert telorol írtam. Sok sikert! Majd azért írd meg mi lett.
2016. ápr. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!