Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szülés is levezető nőgyógyász...

Szülés is levezető nőgyógyász doktornőt keresünk Újpesten, vagy a szomszédos kerületekben. Tudtok ajánlani valakit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudtok ajánlani, megbízható és jó doktornőt, aki végig tud kísérni a terhesség folyamán, és a szülést is lebonyolítja? Minden véleményt, ajálást és tanácsot, előre is köszönök!



2016. márc. 31. 19:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Az ilyen emberek miatt gondolom, azt, hogy megérett a világ a pusztulásra. Köszönöm az inteligens választ te szerencsétlen...
2016. márc. 31. 20:12
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Igaz nem Újpest, de X. kerület, István kórházhoz tartozik Dr. Kassai Enikő. Magánrendelése a X. Kerületben van, a rendelő nagyon szép, romantikus vintage stílus, a doktornővel 1000% meg voltunk elégedve, hozzá jártam végig, ő is vezette le a szülést plusz választott szülésznő. Azt nem tudom, hogy magán vagy sztk-ra gondoltál, ez magánrendelés, de az Istvánban van a szülés. Mindenesetre teljesen reálisak az árak, nagyon kedves, határozott, 4 gyermekes anyuka, természetes szülés párti, kiváló szakember! Most várjuk a másodikat, ma voltunk nála:-) joszules.hu tudsz bővebben tájékozódni.
2016. márc. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. De ha van még kérdésed irj nyugodtan és próbálok segíteni vele kapcsolatban!:-)
2016. márc. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves vagy, köszönöm!

A másik hozzászóló úgy látom kitörölte a kommentjét amire kicsit agresszíven reagáltam, ezért elnézést mindenkitől.

2016. ápr. 1. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!