Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jókor vagyok együtt a párommal?

Jókor vagyok együtt a párommal?

Figyelt kérdés
Március 19én volt a menstruációm első napja. 30 naposak a ciklusaim. Ezen a héten szerdán vagyis március 30án, és ma voltam barátommal. Legközelebb hétfőn tudunk együtt lenni és utána talán már csak hétvége felé. Szerintetek igy van esély, hogy teherbe essek?
2016. ápr. 2. 20:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Fölösleges így számolgatni. Legyetek együtt, amikor tudtok, meg kedvetek van. Ha néhány hónapig nem jön össze a baba, és szeretnéd a ciklusodat figyelni, ahhoz a naptár-módszer magában kevés. Nekem például mindhárom gyerekem akkor fogant, amikor naptár szerint ovuláció közelében sem voltunk együtt.
2016. ápr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!