Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire megbízhatóak a...

Mennyire megbízhatóak a terhessegi tesztek? Vagyis konkrétan arra gondolok, hogy ha egy teszt negativ az ugye 100% hogy negativ?

Figyelt kérdés
Főként gondolok a következőkre: X-epil tesztcsik, clearblue , walentin, medilab ... Szerintetek ja ez mind negativ attol lehetek terhes? Ha terhesség allna fent akkor a 8.-9.-10. héten végeztem ezeket a teszteket

2016. ápr. 3. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Én mindig x-epilt használtam.Sokan szídják,de nekem minidg a valósat mutatta.
2016. ápr. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szoval Szerinted akkor kizarhato a terhesség?
2016. ápr. 3. 13:21
 3/8 anonim ***** válasza:
8 hetes terhesség esetén szinte kizártnak tartom,hogy ne mutassa ki a teszt.Szóval szerintem nem vagy terhes.
2016. ápr. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod
2016. ápr. 3. 13:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindig van olyan, hogy egy teszt hibás, 100%ra nem vehető egy teszt alapján hogy terhes vagy e vagy sem. Érdemes több különböző félét csinálni, vagy orvoshoz menni és vertesztet kérni
2016. ápr. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csinaltam ot kulonbozo tesztet, összesen nyolc darbot
2016. ápr. 3. 13:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes.
2016. ápr. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes.
2016. ápr. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!