Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok hasi uh-n a 8....

Mit gondoltok hasi uh-n a 8. héten mar lehet latni a babat?

Figyelt kérdés
Pénteken voltam orvosnál nyolc hetes terhes lennek csak hasi uh-zot es azt mondta 100%-ban kizarhato a terhesség ha meg biztosabb szeretnek lenni akkor vegyek egy tesztet... Csinaltam negyet is , azok is negativak lettek. Szerintetek?

2016. ápr. 3. 13:07
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
56%
ha a teszt negatív akkor nem vagy terhes, de nincs sok értelme a hasi uh-nek ilyen ki terhességnél.
2016. ápr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Miert hanyadik hettol latszik hasi uh-n?
2016. ápr. 3. 13:10
 3/28 anonim ***** válasza:

Nekem 8.on meg csak hüvelyin nézte,de nem mindegy h hüvelyi vagy hasin nézi? Szerinted ha hüvelyin nézi nem lat semmit ha hasin igen?

Egyebkent ha negatív a teszt nem vagy terhes...

2016. ápr. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Ja nem, nem igy ertettem csak nálam eszébe sem jutott hogy huvelyit csinaljon, azt tudom hogy a hüvelyi kimutatja csak nem tudom a hasi is van e olyan biztos ezert kérdeztem
2016. ápr. 3. 13:15
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

8. héten hasin is látszódnia kell, csak a mérések pontossága miatt csinálnak hüvelyi UH-t inkább.


Egy 8 hetes terhességet kizárt, hogy nem vesz észre a nőgyógyász, hisz gondolom meg is vizsgált. Ráadásul 8 hetesen , ha negatív a teszt...


Nem vagy terhes.

2016. ápr. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Nekem végig csak hasi uh-t csináltak.6.héten már sima sztk-s géppel is jól látszott.
2016. ápr. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Nem vizsgált amugy csak uh-zot. Azt mondta az boven eleg , abbol megtudjuk es annyit mondott ha meg ennel is biztosabbra akarok menni csinaljak terhességi tesztet... Mondjuk azota mar meg is jott. Csak amiket itt lehet olvasni néha mar nem tudom mit higyek el . Köszönöm a válaszod
2016. ápr. 3. 13:19
 8/28 anonim válasza:
0%
Menj abortuszra
2016. ápr. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a gasztroenterológus is látta még a nőgyógyász előtt az 5. héten (de az is közrejátszhat, hogy nagyon vékony voltam).
2016. ápr. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Hat én annyit nem vagyok azért vekony de én is 167 cm vagyis es 55 kg 😊
2016. ápr. 3. 13:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!