Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jövö7en leszek 16 hetes!...

Jövö7en leszek 16 hetes! Mennem kell AFP re, aztán uhangra! Mit gondoltok, akkor már lehet látni hogy mim lesz? Mennyi rá az esély, hogy az orvos pontosat tud mondani!?

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem, látszani fog már! Akivel eddig beszéltem, 90%-uk a 18-20.heti UH -on tudta meg.

Jah, mert ugye meg kell várni az AFP eredményét, és amikor az megjött, azzal menni UH-ra. Tehát nem 16 lezsel, hanem több hetes.

Ha te közvetlenül utána is mész UH-ra, ami nem kötelező, akkor is van esély persze, ha úgy fordul a baba. Van, akinek a 12. hetin kiderül...

2009. dec. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez igaz,akkor már több leszek!Azt elfelejtettem,kb mennyi idő az eredmény???
2009. dec. 9. 12:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem egy hét alatt volt meg az eredmény, a 16. héten voltam ultrahangon, akkor már megmondták, hogy nagy valószínűséggel kisfiú! És kisfiam lett, most 8 hónapos.
2009. dec. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, a barátnőmnek viszont egész terhessége alatt lányt mondtak, és kisfia született.:-)
2009. dec. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én is a jövő héten megyek a 18 hetes uhra,alig várom már.Viszont mi elmentünk a múlt héten egy 4dre,kiváncsiak voltunk milye van a drágámnak,viszont Ő úgy döntött hogy nem mutatja meg:-(Végig szororsan összekulcsolta a kis lábát,és úgy nyalogatta a kis kezeit,meg a köldökzsinórt:-))Szóval látni már lehetne ha majd a Babád megengedi:-)))
2009. dec. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én barátnőmnek is végig kislányt mondtak, aztán a rózsaszín cuccok közé született egy kisfiúcska :)
2009. dec. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem kiscsajt mondtak de csak azért mert összekulcsolt lába között nem láttak semmit 3 uh-n is mondták hogy kiscsaj. Voltunk 4D-n és egész szép kukit növesztett a "kiscsaj". :) Én már amúgyis csak abban bízom. És ez már tuti nem fog eltünni. De ha rájuk hallgatok és nem egy belső hangra akkor tuti hogy minden amit már eddig megvettünk rózsaszín lenne és nem kék.

2009. dec. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja 24 héten voltunk 4D-n és 14 15 19 hetesen sima uh-n
2009. dec. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!