Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aug.7-én volt utoljára mensese...

Aug.7-én volt utoljára mensesem, már 4-et teszteltem, mind negatív lett. A férjemmel egyfolytában próbálkozunk. A hasam fájogat, cicik szintén, sokszor furán érzem magam. Érdemes lenne elmennem dokihoz?

Figyelt kérdés
2008. szept. 22. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Naná, hogy menj dokihoz!
2008. szept. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
es azota sem jott meg?? akkor menj a dokihoz el! de ha mar 4 et teszteltel akkor nem valoszinu hogy terhes vagy de azert remelem hogy tevedek sok sikert!
2008. szept. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én szerintem menjél egy vérvételre az a tuti, abból biztosan megállapítják, hogy babát vársz-e! Nekem késett 5 napot majd csináltam tesztet negatív, majd másnap dokihoz elmentem egy reggeli vérvételre és még aznap kiderült, hogy kismama vagyok. Sajnos nekem nincsenek jó tapasztalataim a tesztekkel kapcsolatban a vérvétel a biztos és fél napom belül van eredmény:-) Szorítok Nektek:-)
2008. szept. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
hát én pontosan ebben a cipőben vok:)én is augusztus 7-én menstruáltam utoljára és azóta sem jöt meg és én nekem is 4 negatív tesztem van ezen a héten megyek orvoshoz mert nekem is vannak tüneteim remélem mind 2-őnknek összejött:)
2008. szept. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Sajna, én nem nagyon reménykedem, mert már a nyáron is ugyanez volt a helyzet: 1 hónap késés, három negatív teszt, doki szerint kb három hetes terhesség....aztán iszonyatos görcsökkel megjött....nem is megyek még sehová, legfeljebb a jövő héten. Rem., Neked összejön.
2008. szept. 22. 18:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ismerősöm, akinek 9 hétig volt negatív a teszt, addig semmit sem mutatott! Már rég tudta,az orvosától hogy terhes, és csak utána mutatta a teszt! Azért szerintem jobb, ha elmész dokihoz!
2008. szept. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rem., igazad lesz, de kicsit pesszimista vagyok. Jövő héten megyek orvoshoz, addig nem rendel. Vagyis, akkor, ha közben nem jön meg. Borzasztóan fájnak a csatolt részeim...:), puffadt vagyok, néha kicsit émelygős...vagy csak bebeszélem?
2008. szept. 23. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!