Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jártatok mar pórul terhességi...

Jártatok mar pórul terhességi tesztekkel?

Figyelt kérdés
Ti esetleg jártatok mar ugy, hogy meg a 3.-4. honapban se mutatta ki a teszt a terhességet? Köszönöm a valaszaitokat elore is 😊

2016. ápr. 3. 14:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem.
2016. ápr. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De gondolom lehet ilyen
2016. ápr. 3. 14:50
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem jártam még soha így. Egyszer voltam tervezetten terhes, pár nap késésénél csináltam, egyből egyértelmű pozitív lett. Aztán egyik hónapban másabb volt a vérzésem, kevesebb, inkább barnázásban merült ki és rövidebb ideig is tartott, plusz késett is pár napot, persze védekeztünk a férjemmel, de mivel száz százalékos védekezési módszer nincs, így a biztonság kedvéért csináltam tesztet. Negatív lett, nem is voltam terhes.

Azért olyan nincs, hogy 3-4 hónapos terhességet ne mutasson ki egy teszt!

2016. ápr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%

Párom keresztanyuja járt így. Nála már uh-n is lehetett látni a gyerkőcöt, viszont se terhesség elején se közepén se végén nem tudott pozitív tesztet csinálni. Ellenben a gyerkőce egészségesen megszületett :)


Bár ez úgy vélem naagyon ritka, talán 1000ből 1 vagy 10000-ből 1


Szóval a legbiztosabb az UH :)

2016. ápr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Es hasi vagy hüvelyi uh-n? 😊
2016. ápr. 3. 15:42
 6/13 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek, de igen ritka. Szerintem 1millióból ha 1 nő így jár. Az viszont kizárt, hogy az UH ne lássa 6-7. héttől, akár hasi, akár hüvelyi. Ha tényleg 3-4 hónapos a terhesség, akkor annak meg nemcsak UH-n vannak jelei.
2016. ápr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Milyen jelekre gondolsz?😊
2016. ápr. 3. 15:57
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne keresd a jeleket. Mert jo ha sajat magad áltatod es csapod be? Ha nem hiszel a tesztnek, ami fals negatív rendkívül ritka, Menj el hcg vérvételre 2000ft. 3-4 hónaposnak hinnem magam azert biztos meghartam volna mar egy nőgyógyászt aki elmondja mi a helyzet.
2016. ápr. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az első trimeszter végén már manuális vizsgálattal is simán megmondja a doki, ha terhes valaki, emellett számos jel utalhat rá (vérzés elmaradása, közérzet változás, mellek érzékenysége, has növekedése stb.). A mai világban, amikor sokan az aktus után 2 normál vérzéssel és egy rakat negatív tessztel is képesek orvoshoz menni, mert szerintük terhesek (persze nem), akkor elég furcsa számomra, hogy valaki nem veszi észre hónapokig.
2016. ápr. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A doki már a 4-5. héten megmondja, hogy terhes vagy-e az alapján, hogy kitapintja a megnagyobbodott méhet. Igen csak sok lett mostanában a "terhességet nem mutatja ki a teszt" típusú kérdések.
2016. ápr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!