Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt bárki, aki a 11. dpo-n...

Volt bárki, aki a 11. dpo-n még negatívat tesztelt, később mégis kiderült, hogy terhes?

Figyelt kérdés
több mint 2 éve próbálkozunk,nagyon el vagyok keseredve.
2016. ápr. 4. 08:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Fölösleges elkeseredni és nem akarlak bántani,de hülyeség is a 11.dpo-n tesztelés. Kevés embernek mutatta ki már 11.-en. Én pl a 16.-on teszteltem halványat. Miért kínzod magad? Értem én,hogy várod a babát,de ha ennyire rosszul viselsz egy negatív tesztet a 11.(!!!!)dpon akkor ne tesztelj ilyen hamar.
2016. ápr. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
32%
Miért gondolod, hogy a 11. dpo-n pozitívnak kellene egyáltalán lenni? Honnan veszitek ezt? Kb. ilyenkor kezdődik a beágyazódás, miért lenne már pozitív a teszt?
2016. ápr. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem kellene pozinak lennie olyan korán a tesztnek. nekem a menzesz napján (kimaradó) lett csak pozitív a tesztem, pedig ikreket vártam...


ha 2 éve próbálkoztok, nyilván túlvagytok a teljes kivizsgáláson, és kiderült, hogy nincs baj, vagy kiderült, mi a baj és kezelik, szóval jó kezekben vagytok, hajrá!:)

2016. ápr. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

kettes,azért gondolom,mert amikor terhes lettem,már a 9. napon pozitív volt,és többször előfordult,hogy a 9. naptól erősödött pár napig,majd visszagyengült,valószínű biokémiai terhességek voltak.ezen kívül tele a net is olyan képekkel,hogy a 9-10 napon pozitív a tesztjük.

ezen kívül még abból is gondolom,hogy 1.3-as hcg-t (vérből nézték),már kimutatott a facelle teszt.

de ha nem vagy tisztában ezekkel ,akkor nem baj,csak én már sajnos rutinos versenyző vagyok,2 lombikkal,egy csomó inszemmel,stimuval .

nekem eddig,ha a 10.napon negatív volt,akkor az úgy is maradt,sajnos.

2016. ápr. 4. 09:50
 5/14 A kérdező kommentje:
3-as azt tudod,hogy a peteérésed mikor volt,amikor ilyen későn mutatta ki neked?
2016. ápr. 4. 09:52
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen, igaza van a kérdezőnek! Nekem is már a 8.dpo(reggel) és 9. dpon (délután) halvány pozi lett a facelle teszt. Azóta felerősödött! DE! Nem mindenkinél termelődik ill. növekszik egyformán a hcg szint. Van akinek jóval később mutatja ki! És egyébként a beágyazódás nagyon nem a 11. dpon kezdődik!Nekem ez a harmadik terhességem, és az előző kettönél is volt már halvány második csík a 10. dpon. De kérdező lehet még pozitív az a teszt, még ne keseredj el! Ameddig nem jön meg, mindig van remény! Nagyon szorítok neked! :)
2016. ápr. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Figyelj: mindegy hogy a teszt negatív, vagy megjön. Ugyanazt jelenti. Ilyenkor én már "túráztatom magam", hogy pár nap és peteérés, és új esély lesz.

Nem tesztelgetek, ha késik, akkor majd csinálok. Addig felesleges pénzkidobás. Nekem mindig a vérzés előtti hét a legnehezebb. Attól se volt könnyebb, ha minden reggel teszteltem. Sőt talán rosszabb.

2016. ápr. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
a beágyazódás a 6. napon kezdődik. 5. nap blasztó az embrió,6 nap elkezd beágazódni,de csak optimális esetben.nekem voltak 1-2 napos késésben lévő embrióim a 2. lombiknál,de nem is lett belőlük semmi :(
2016. ápr. 4. 10:34
 9/14 A kérdező kommentje:
7-es,mióta próbálkozol?
2016. ápr. 4. 10:36
 10/14 anonim ***** válasza:
Bocs,nem. Teljesen a kerdesedre valaszolva,de en kimaradt mensi utan 5 nappal is negativat teszteltem...majdnem ket het keses utan lett pozitiv a tesztem...
2016. ápr. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!