Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha késik 5...

Lehetek terhes, ha késik 5 napja, de a tesztek negatívak?

Figyelt kérdés
A menstruációm rendszeresen szokott megérkezni 30-31 napra, de most már 5.napja várom, hiába. 23-án kellett volna megjönnie. Körülbelül a várt előtt 4-5 nappal minden este fejfájás hőemelkedés enyhe szédülés, de betudtam annak hogy meg fog jönni. A hasam görcsölt akkor kicsit de ez kb 24.ére el is mult. kb két napja elkezdett feszülni a mellem egyre jobban fáj néha pedig ugy megszédülök, hogy le kell hogy üljek. 24.én és 27.én csináltam tesztet mind a kettő negatív. Párommal nem védekezünk és a peteérés tájékán éreztem hogy van peteérésem és voltunk is együtt. A teszt ellenére lehet, hogy baba van a dologban? Hányinger hányás nem volt viszont hiztam hirtelen 5 kilót és folyamatosan ettem de ez kezd elmulni. Előre is köszi a válaszokat :) 19/L

2016. márc. 28. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Van ilyen igen. nekem 1 héttel késés után is csak vérben láttak HCG emelkedést, vizeletből negatív lett. MOst vagyok 33 hetes. Viszont amikor 19 körül voltam sokszor késett, lehet hogy még nem állt be? de stressz vagy esetleg megfázás stb hatására is kimaradhat/ csúszhat.
2016. márc. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
lehet bar kesni sosem szokott es furcsan is erzem magam meg hat ugye vedekezes hianyaban eleg lehetseges is lenne. de akkor par nap mulva ujratesztelek ha semmi. köszi a valaszt :)
2016. márc. 28. 12:31
 3/3 TAndrea2016 válasza:
Nekem 2 hét késés után is negatívat mutatott a teszt. Ma reggel (3 hetes késés után) csinaltam még egy tesztet és pozitív lett! :) Szóval van remény!
2016. ápr. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!