Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt után 4 nappal barnás-...

Nem várt után 4 nappal barnás-rózsaszínes folyás. Lehet baba?

Figyelt kérdés
A párommal babát szeretnénk már 1 éve és eddig minden menstruációm úgy volt, hogy már pár nappal előbb görcsöltem és fájtak a melleim, de most semmi tünetem nincs csak tegnap óta barnás-rózsaszínes folyás. Szerintetek lehet baba?

2016. ápr. 4. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
igen lehetséges. Tesztelj ha 1 hét múlva sincs vérzés, drukkolok:))
2016. ápr. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) Nagyon bízom benne :) Volt 2 hónap amikor gyógyszert is szednem kellett, hogy megjöjjön, mert össze-vissza volt a menstruációm, aztán januártól egészen márciu elejéig dokihoz jártam, mert egyáltalán nem jött meg, de március 4-én 28 napra pontosan, és most talán végre ennyi próbálkozás és szenvedés után sikerült :) Úgy vágyunk már rá.
2016. ápr. 4. 17:08
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem másfél évig nem volt mensim:( aztán végre beállitották gyógyszerrel, majd összejött a baba de elment:( most megint probálkozunk, reméljük neked sikerül:)
2016. ápr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, remélem most sikerült! :) Estére már csak épp hogy van valami, és próbálok nem is foglalkozni vele, csak olyan rossz ez a kétely :/ Igyekszem türelmes lenni, de nagyon nehéz. :/

Sajnálom ami veled történt, de sok sikert kívánok! :)

2016. ápr. 4. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!