Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet következménye ennek a...

Lehet következménye ennek a kis balesetnek?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem a párommal mensim első napján, védekeztünk, miután levette a gumit, felvette a nadrágját, fészkelődött egy ideig, fogdosott egy pár dolgot, de nem mosta meg a kezét, én annyira kívántam, hogy kértem, ujjazzon meg. Tudom, nem higiénikus, de mégis megtette. Attól félek, nem e maradt ondó a kezén mindezek után (ahogy lehúzta a gumit, felvette az alsónadrágját), mert nem telt el azért túl sok idő ezek és az ujjazás között. Viszont most ovulációkor nem szúrt a petefészkem, csak átlátszó nyákom volt és a melleim már kezdenek érzékenyek lenni, pedig csak picit később szokott jelentkezni. Lehet valami következménye annak, hogy mensim első napján lehet spermás ujjal megujjazott?
2016. ápr. 4. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem el, hogy ezek a kérdések komolyak ... :D

Nem vagy terhes, de a biológia könyvedet kezd el átolvasni.

2016. ápr. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem, nem lehetsz terhes és jó lenne, ha egy kicsit utánanéznél ezeknek a dolgoknak. Nem itt gyakorin, ahol ilyen fszságokat kérdezel.
2016. ápr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Nagyon guszta...

Elozok mar megvalaszoltak, egyetertek veluk.

Mi is voltunk fiatal, tapasztalatlan lanyok, de ennyi marhasagot nem gondoltunk, mint az itt levo tinik...

2016. ápr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15%

Annyira azért nem vicces.

Mi jártunk úgy, hogy a férjemnek örömet okoztam, kiment kezet mosni, visszajött, de a hasáról ráment a kezére és aztán okozott nekem örömet. Igaz, nekem akkor volt pontosan a peteérésem (emiatt döntöttünk úgy, hogy kihagyjuk az aktust), és biza összejött, csak aztán nem maradt velünk, de az már egy másik történet...


Mondjuk az nem valószínű, hogy a menstruáció első napján lett volna a peteérésed, de ha a megelőző ciklusban nem történt meg az ovuláció, akkor bizony oda is tolódhatott.


Mindent összevetve nagyon valószínűtlen, de nem lehetetlen.

2016. ápr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

És persze mindig van egy idi..óta,aki pont ugyanígy lett terhes...(persze nem így lett terhes, mert vagy nem volt terhes vagy egy korábbi akció talált be)

Hát,gyerekek,ez már nagyon színvonal alatti,ami itt megy!

2016. ápr. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudtam, hogy a válaszom nem fog tetszeni.

És abban a hónapban nem volt "korábbi akció".

2016. ápr. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem mindenki számára tehetek fel elfogadható választ, sajnálom, ha mindez nektek butaság. Tanácstalan vagyok/voltam, csak próbáltam segítséget kérni...:)
2016. ápr. 5. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!