Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Idoben megjott, de mas volt....

Idoben megjott, de mas volt. Lehetek megis terhes?

Figyelt kérdés
Marcius 29-en idoben megjott a menstruaciom. Altalaban mindig eros hasfajassal, bo folyassal jon meg. Most is igy kezdodott, igaz, tul eros hasfajas nem volt. Raadasul a szokasos 6 nap helyett a 4. nap utan elmult. 28-an teszteltem, akkor negativ lett, aztan mikor megjott, el is fogadtam, hogy most sem sikerult. Tegnap viszont barnas folyasom volt, tisztasagit is be kellett raknom, es neha szurkal a hasam alja. Teszteljek meg egyet, vagy igy, hogy megjott, eselytelen, hogy megis van odabent valaki?

2016. ápr. 5. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
ha időben megjött, akkor sajna nem valószínű..
2016. ápr. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Inkabb horon zavar a barnas folyas atalaban nem jelent jot menstruacio utan. Szerintem nem terhesseg
2016. ápr. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelj. Én biztos nem bírnám ki anélkül :)
2016. ápr. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy tesztet ellőhetsz, én 1 hétig menzeszeltem erős görcsökkel és babás maradtam :)

24hkm

2016. ápr. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tesztelj még egyszer :-)
2016. ápr. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. Mindig csalodas egy negativ teszt, ezert ma nem csinaltam, de lehet, hogy holnap reggel "ellovok egyet" :)

4. valaszolo, gratulalok :) Erdekes, hogy ilyen esetek is vannak. Pont a hozzad hasonlo kismamak esetei bizonytalanitottak most el. Mindig ugyanolyan a menstruaciom, boven megvan, kb 6 napig tart es eros gorcsok vannak. most a bo folyas 2 nap utan elmult, kis hasfajas volt, es a negyedik nap utan nem volt semmi. Csak egy kis barnazas tegnap, de mara az is elmult. Na mindegy, ha most sem sikerult, akkor viszont mar az uj honap, uj eselyek megy :)

2016. ápr. 5. 13:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Na teszteltel vegul?
2016. ápr. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, tegnapelott teszteltem egyet, sajnos negativ. De nemsokara ujra ovulacio, szoval lehet megint ugyeskedni :) Sok sikert mindenkinek.
2016. ápr. 9. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!