Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Duphaston mellett lehet...

Duphaston mellett lehet pecsételő vérzés vagy reménykedhetek hogy esetleg beágyazódás volt?

Figyelt kérdés

Ovu óta napi 2x1 tablettát szedek. Ma vagyok a 8. napon és egy nagyon nagyon pici vért vettem észre pisilés után a WC papíron.

Duphaston mellett elvileg nem lehet pecsételő vérzés kevés progeszteron miatt ugye? Nem akarok abba a hibába esni hogy bemagyarázok minden féle tünetet magamnak, de ezt nem tudtam nem észrevenni. Szerintetek?



2016. ápr. 5. 15:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha hormonok okozzák a pecsételést, akkor az csakis az, hogy a progeszteronszint hirtelen leesett, de ezt kizárhatjuk, mivel gyógyszert szedsz. Nekem is volt pecsételésem, így mindenképp bíztatónak mondanám a helyzeted :) nekem ilyen esetnél 3 nap múlva pozi volt a 10-es teszt, sok sikert! :)
2016. ápr. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ja, és kimaradt, hogy én is Duphastont szedtem/szedek.
2016. ápr. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én is szedetem de nekem ha hogy volt akkor simán megjött mellette. Ha elkezdtem pecsételni akkor biztos hogy megjött a gyógyszer ellenére is :(
2016. ápr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

De jó, akkor bizakodhatok! 😊 Azért vagyok bizonytalan mert azért is kaptam a a Duphastont mert a 21-22.ciklusnapon vérezgettem és ugye most akörül tartok!! 😩

Mondjuk az nagyobb mennyiségű szokott lenni és nem egyszeri volt. Ez az első Duphastonos hónapom így nincs viszonyítási alapom.

2016. ápr. 5. 15:27
 5/18 A kérdező kommentje:

Elsőnek gratulálok!!!! 😊

Kicsit bonyolult vagyok, mert a doki 4nappal ovu előtt 12mm méhnyálkahártyát mért ami elég vastag... 😩 Így erre a hónapra nem sok esélyt adtam/adok. De aztán ki tudja 😉

2016. ápr. 5. 16:04
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem az a rossz, ha vékony a méhnyálka? (ezt tényleg nem tudom, azért kérdezem)Nekem egyébként a barátcserje segített helyrerakni a progeszteronszintet, mellé szedtem a gyógyszert is :)
2016. ápr. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Úgy tudom, hogy az sem jó ha túl vastag, mert akkor szintén nem tud megtapadni.. :( Na majd felteszem itt külön kérdésben! :)

Kár volt ez a kis vérzés, mert most akaratlanul is elkezdtem figyelni magam, pedig most olyan nyugisan teltek a napok! :))

2016. ápr. 5. 21:43
 8/18 anonim ***** válasza:
Próbálj meg nem izgulni, gondolni persze nyugodtan lehet rá :)
2016. ápr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ma reggel is barnás folyásom volt. 😩 Tegnapelőtt az esti gyógyszert elfelejtettem bevenni. Éjjel 1kor jutott eszembe akkor vettem be. Lehet hogy attól volt???
2016. ápr. 7. 07:48
 10/18 anonim ***** válasza:
szia ,barnaztal meg? en is kaptam duphaston , ez az elso honapom es ma van a masodik napja hogy szedem , viszont ugy erzem hogy folyik valami , de kozben mikor megyek a wcre akkor csak latom hogy enyhe barna csak amikor torlom meg magam , ezelott egy par napja amikor meg nem szedtem , akkor feherjes folyasom volt , most vagyok a 17.napon ! lehet esetleg fogok barnazni a gyogyszertol ?? koszi es fontos lenne ha errol kicsit irnalvalamit
2016. máj. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!