Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklusom 16. napjában vagyok...

Ciklusom 16. napjában vagyok (félidőben) A méhnyálkahártya vasatagsága 8 mm. Ez megfelelő teherbeesésre?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam ultrahangon, 8 mm es méhnyálkahártya vasatagságot állapított meg és 2 tüszőt a petefészekben.

Tehát most lesz ovum, és érdekelne, hogy ez a vastagság megfelelő a teherbeesésre?


2016. ápr. 6. 09:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, elég. :)
2016. ápr. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. ápr. 6. 09:43
 3/13 anonim ***** válasza:
Elég kevèske. Mekkorák voltak a tüszők?
2016. ápr. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Azt nem írta!:(

De az ovu tesztem szerint meg rég túlvagyok a peteérésen.

Már nem tudom, össze vagyok zavarodva

2016. ápr. 6. 11:11
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha látta a tüszőket akkor még nem vagy túl az ovuláción. A domináns tüsző optimális 20-25 mm között reped, és ekkor kb 10 mm nyálkahártya az ideális,
2016. ápr. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szedsz valamilyen hormon gyógyszert. Az ovu teszt nem megbízható. Fura a dokid, hogy nem mondja el mit lát.
2016. ápr. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Értem :(

Aki megnézett az nem az orvosom, hanem a sürgősségin voltam tegnap!

Hüvelyi ultrahang volt, sima nőgyógyászati ultrahang és belgyógyászati ultrahang!

Hazaküldtek 7 óra várakozás után azzal, hogy minden rendben van, ez félidős fájdalom! Valószínű ovulálok!

De ennyit mondott! (valószínű)

Én nem mondom, hogy nem volt alapos, mert tényleg az volt. 48 percet ültem bent és vizsgált,nézte mit lát az ultrahangon! De biztos tudjátok, nem velem beszélgetett hanem érthetetlen nyelven diktált az asszisztensnek!

Aki visszairányított a sürgősségi osztályra a zárójelentésért! Mert azt mondta alaposan megnézett baj, nincs, labor tökéletes! Valószínű peteérés! Csak nem értettem akkor hogy lehet ott tüsző!

Ezért tettem fel a kérdést !

Köszönöm a választ :)

2016. ápr. 6. 12:06
 8/13 anonim ***** válasza:
Hanyadik ciklusnapon volt pozi az ovuteszted? Hàny naposak àltalàban a ciklusaid? ☺
2016. ápr. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Átlagban 33 naposak, de eddig Closty nélkül volt.

Az ovum, 15. napon volt!

De így már teljesen elbizonytalanodtam.

De ha úgy számolom, mint az orvosok hogy átlagos ciklushossz -16 nap, akkor ma kellene ovulálnom!

De mivel 7 óra hosszát sürgőséggin voltam tegnap, és éjjel 2 kor feküdtem le, aludtam 3 órát, így reggel teljesen elcsúsztam nem teszteltem!

Most pedig dolgozok, begyógyszerezve, fáradtan :(

2016. ápr. 6. 13:17
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha ovu tesztet használsz akkor inkább este 6 fele tesztelj.

Szerintem is ma lesz tüszőrepedésed, ma mindenképpen legyetek együtt a baba érdekében:) Én amikor clostit szedtem a 14. ciklusnapon pozitív volt az ovu teszt másnap már negatív és ekkor tájt reped meg a tüszőm. Szóval hajrá:)

2016. ápr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!