Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Izgulok a baba miatt, stressz...

Izgulok a baba miatt, stressz ellen mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Igazából nem biztos, hogy van, de mivel már évek óta próbálkozunk a párommal, így észrevettem a változást. Az utolsó menstruációm első napja március 14-én volt, nekem amúgy is 20-22 napos ciklusaim vannak...voltak (remélem :D). Néha rám tör az émelygés, hasam szurkál, bizsereg, erős folyásom van, fejfájásom ez előtt is volt, de most egy egész héten át tartott(ekkor még nem gondoltam, hogy a baba lehet az oka), a mellem kicsit érzékenyebb. Annyira izgulok, félek, hogy az izgulás miatt (na meg a pajzsmirigy alulműködés miatt is) árthatok a babának(ha van). Folyton csak erre gondolok, nem szeretném elveszíteni, még ha csak csekély esély is van a babavárásra. Van valakinek valami javaslata? A válaszokat előre is köszönöm :)

2016. ápr. 6. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor most vagy a 23. ciklusnapon. Miért nem tesztelsz? Hasonló rövid ciklussal, hasonló tünetekkel már nem várt előtti napon pozit teszteltem. Pm miatt amúgy is időbe orvoshoz kell fordulni, nem? Akkor jobb túl lenni rajt. Szorítok! :)
2016. ápr. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy rég óta vársz babára, de Neked nagyon lazítanod kéne.

Nem vagy terhes, de izgulsz a "baba" miatt.


Ha több mint egy éve próbálkoztok, akkor vizsgáltasd ki magad.

Ha meg még nincs annyi, akkor keress hasznos elfoglaltságokat, amivel eltereled a figyelmedet saját magadról.

Esetleg nézz szét, kinek van segítségre szüksége a környezetedben, és cselekedj.

Vagy keress új hobbit, vagy valami ilyesmi.

2016. ápr. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még nincs is baba.. Javaslom, amit #2 írt. Keress magadnak elfoglaltságod és ne izgulj olyan miatt, ami még nincs.
2016. ápr. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tegnap délután és ma reggel is teszteltem, negatív lett. Egyébként már nem vagyok annyira görcsös, már a megnyugvás szakaszában voltam. A tünetek miatt pezsdültem fel ennyire, hátha van baba, remény. Köszönöm a segítségeket! :)
2016. ápr. 7. 01:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!