Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek az állandó stressz...

Mit tegyek az állandó stressz ellen?

Figyelt kérdés

A stresszforrás az ősbunkó közvetlen szomszédunk. Sajnos a helyzeten javítani nem tudunk, mert ő semmit sem hajlandó tenni, mi meg már mindenben engedünk neki, csak így a mi életünk vált kissé kényelmetlenné miatta.

Napi szinten idegeskedem miatta, ami tudom, nem jó, de nagyon zavar a szituáció és főleg, hogy nem tudunk tenni ellene semmit sem!

A babát nem szeretném kitenni stressznek, esetleg van olyan nyugtató tea, vagy homeós bogyó esetleg gyógyszer amit szedhetnék terhesség alatt?

8hkm


2011. júl. 25. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Számomra akarat kérdése a dolog. Ne bosszantsd magad. Törődj bele a dolgokba. Sétálgass nagyokat. Ennél hatásosabb nyugtató nincs.
2011. júl. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Átérzem a helyzetedet!!! Én ilyenkor igyekszem kizárni a tudatomból a hülye szomszédunkat, több-kevesebb sikerrel, de azért mióta tudatosan nem veszek róla tudomást, jobb a helyzet.


9 hkm

2011. júl. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A bulikat, hajnalig tartó italozást az ablakunktól 2 méterre próbálom észre sem venni, de sajnos az állandóan, egész nap beáramló cigifüstöt (láncdohányos a szomszéd) képtelen vagyok nem észrevenni. És ha még csak engem mérgezne... a babát sokkal de sokkal jobban féltem :(

Na meg inkább a helyzet keserít el, hogy semmit sem tudunk ellene tenni.

Próbálok persze nagyokat sétálni, főleg hogy most már friss a levegő, és kikapcsolni, de mivel állandóan (ezt tényleg így értsétek, munkanélküli és reggel 6-tól este 10-ig kint ül minden egyes nap) itthon van és az erkélyen ül, és dohányzik, így amikor hazajövök máris szembesülök vele.

2011. júl. 25. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!