Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Handulatingadozás normális a...

Handulatingadozás normális a 16. hétben? Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Eléggé ingadozo hangulatom van, elöfordul, hogy tiszta ideg vagyok, mindenen bepöccenek, könnyen sértödök, nem sokkal késöbb boldog vagyok, minden tökéletes! engem ez nagyon zavar, nem akarok senkit megbàntani...

Normàlis ez ilyen idös terhesen?



2012. szept. 20. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:
28 hetes vagyok és sajnos én szinte egész idő alatt ilyen ingadozós voltam, most is az vagyok. Engem is zavar, én se akarok megbántani senkit, bár a héten úgy vagyok vele, ha engem semmibe vesznek, akkor én miért is rágódjam ilyeneken? Csak a férjemet és a szüleimet ne bántsam meg soha, mert csak ők azok, akikre számíthatok.
2012. szept. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is nagyon probàlom visszaogni magam...Most is, egy vàlaszolo beszolt nekem, én meg eléggé durvàn leoltottam (mondjuk jogosan) :)
2012. szept. 20. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!