Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire gyakori, hogy valakin...

Scream85 kérdése:

Mennyire gyakori, hogy valakinél kimaradnak a terhesség azon "tünetei" hogy reggeli rosszullét, stb?

Figyelt kérdés

Párom kb 8 évig szedett fogamzásgátlót, kb 2 éve hagyta abba. Amióta nem szedi azóta voltak a menstruációjában néhány napos késések. Amikor megjön neki akkor van hogy éppen csak egy napig tart, van hogy 4-5 napig.

Jelenleg 12 napja késik neki, ennyit eddig még nem késett. De semmilyen terhességre utaló tünetet nem tapasztalt.


Mennyire gyakori, hogy ennyit késsen úgy hogy esetleg nem terhes? Vagy ilyenkor már mindenképp gyanakodni kell?


2016. ápr. 6. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:

semmi tünetem nem vilt szinte egyik terhességemnél sem. de pl sógornőmnek se. szóval ha a környezetem nézzük igen gyakori..de amúgy meg nem ártana ovulációs tesztet használnotok, mert ha késések vannak az ovu sem biztos hogy ciklus közepén van.

emellett meg tesztelnetek kellene :)

2016. ápr. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lesz teszt a napokban :)
2016. ápr. 6. 10:53
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
12 nap után nem jutott eszetekbe tesztelni? Ha a tünetekre hagyatkozom sosem jöttem volna rá, hogy terhes vagyok..
2016. ápr. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi tünetem nincs máig sem...15 hetes terhes vagyok...
2016. ápr. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mellfájdalmon kívül semmilyen tünetem nem volt/ van a terhességem alatt.
2016. ápr. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kettő bnőm is babat var. Egyiknek sem volt ilyen korán tünete. Nálam forditva volt, elso két hétben tunetek, azota semmi.
2016. ápr. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
17 hetes vagyok és a mellfeszülésen kívül semmi tünetem nincs, az is csak később jött elő.
2016. ápr. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a második terhességem volt teljesen tünetmentes az elején. Csodálkoztam is, mert az elsőnél a pozitív teszttől a 16. hétig non-stop hányingerem volt.
2016. ápr. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!