Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességi rosszullétek...

A terhességi rosszullétek mikor kezdődnek? Már a legelején?

Figyelt kérdés

2015. aug. 13. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Az is előfordulhat, hogy nem is kezdődnek. Én egy percig nem voltam rosszul az első trim-ben.
2015. aug. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha vannak egyáltalán akkor 6-8 hetes kor körül. De az is normális, ha nincsenek. És van aki pechesebb, már korábban kifogja. Én 6 hetes voltam mikor kezdődött a hányinger.
2015. aug. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11 hetes vagyok, eddig nem volt rosszullétem. Az elsőnél is csak egyszer, valamikor a 13. hét körül.
2015. aug. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

általában akkor, amikor a progeszteron szinted átlépi a tűrésküszöbödet. Van, akinek soha, de leginkább a 7-12 hét között. Utána már a méhlepény dolgozik, nem a hormonok tartják helyén a babát.

Nekem mind a két gyereknél 8-11. hét között volt, a másodiknál nem volt olyan rossz a helyzet.

2015. aug. 14. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*7-12 hét között vannak kb.
2015. aug. 14. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia én most teszteltem pozitívat de még csak kb hétfőn kellene megjönnie ma már határozottan szédültem és nagyon hányingerem volt éreztem valami fel fog jönni most elmult ettem kis kekszet de ezt két nappal ezelött is éreztem akkor először hogy mintha fel akar jönni valami nem csak a torkomba hanem a gyomorsdzájamnál is éreztem. Még eddig nem hánytam de remélkem nem is fogok
2015. aug. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindháromszor a 7.hét körül jöttek az igazi rosszullétek, de már a 6.héten is éreztem picit. Az elsőnél a 12.hétig tartott, a másodiknál a 26.hétig, a harmadikkal csak most leszek 8 hetes, benne a sűrűjében... :D
2015. aug. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!