Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spontán vetélés után volt aki...

Eccsyke kérdése:

Spontán vetélés után volt aki nem várt és teherbe esett?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Idén februàr 28àn elvesztettem a 6 hetes babàmat amit gyògykaparàssal fejeztek be. Àprilis 4én csinàltam tesztet pozitív lett. Jövõ héten megyek orvoshoz.Arra lennék kivàncsi, hogy mik a tapasztalatok nem gond-e , hogy ilyen hamar sikerült újra teherbeesnem.köszi

2016. ápr. 7. 07:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hetesen magától kiürült minden és következő ciklusban terhes lettem. Így nem gond. De úgy tudom műszeres befejezés után kicsit várni kellett volna! De biztosan nem lesz gond.A doki úgyis tájékoztat majd.
2016. ápr. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi vàlaszod!! Véletlen jött össze még nem akartuk. De valaki meg azt mondja, hogy ha a szervezet készen àll úgyis akkor fogan meg!! Úgyhogy bízunk a legjobbakban, hogy most nem lesz gond.
2016. ápr. 7. 08:00
 3/9 anonim ***** válasza:

Én rettegtem volna nem csináltatni vizsgálatokat, így muszáj volt várnunk 2 hónapot. Nekem spontán, befejezett vetélésem volt, vagyis nem kellett műteni. A 3. hónapban, vagyis az első újrapróbálkozósban sikerült az új terhesség.:) Nem volt vele gond semmi (kivéve az, hogy a vetélés oka kiderült és így tudtuk kezelni).


De szerintem nem lesz gond neked sem, vedd úgy, hogy aki nem kockáztat, az nem is nyer.:)

2016. ápr. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pròbàlok még jobban vigyàzni rà, mint ezelõtt. Aztàn hétfõn majd megmondja az orvos, hogy mi a helyzet! Lehet le is szúr majd, de hát ki gondolta volna, ilyen hamar. :) Szedek most méhpempõt àllítòlag magzatvédõ.Pròbàlta màr valaki?!
2016. ápr. 7. 08:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Munkatársnőm ugyanígy volt. Ő február elején volt műtéten. Neki mondták, hogy 2-3 ciklust tanácsos kihagyni.
2016. ápr. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyik doki ezt mondta màsik azt. Én is várni akartam de nem gondoltam h lesz peteérésem.Mindenesetre bízom benne h nem lesz gond a babával!
2016. ápr. 7. 16:02
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem missed ab volt 9 hetesen. 2 mensim volt, harmadjára már nem jött meg.

30 hetes ma a 2. kisfiam a pocakban :D

2016. ápr. 11. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Gratula neked!! Nekem megint olyan erõs görcseim vannak, mint az elõzõ babànàl!!:( ilyenkor úgy érzem mint hasmenéskor muszàj elmennem wcre és ott erõlkõdnöm.Persze hasmenésem nincsen! És ha sikerül vmi akkor elmúlik! Nem tudom, hogy mi okozhatja ezt! Volt màr vki így?!
2016. ápr. 11. 06:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett veled? Első vagyok! Sajnos a következő(amikor írtam a 4 hetes vetélést, akkor újra 5 hetes voltam)babámat is elveszítettük. :( Hogy alakult nálad? Nekem 3 hónapot mondtak, mert most sajnos műteni is kellett. :(
2016. máj. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!