Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Biokémiai terhesség, korai...

Biokémiai terhesség, korai spontán vetélés után esett már valaki teherbe rögtön az első hónapban?

Figyelt kérdés
Azaz úgy, hogy már meg sem jött a menzesze?

2015. jún. 29. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem pont most volt vetelesem meg nem is mult el a verzes. Kerdeztem a dokim mikor porbalkozhatunk azt mondta azonnal! A heten megegyszer megnez es hajra😊

5 hetesen veteltem el:(

2015. jún. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, nagyon sajnálom a babádat..:(

Nekem négy hetesen ment el, alig három napot késett a mansim, de amikor megjött, vitte a babát is..:( ez két hete volt, és nincs türelmem várni még hónapokat.

2015. jún. 29. 16:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnalom:(

Tudom milyen rossz nekem eros pozitiv tesztjeim voltak elotte 2 nappal mar lattam a petezsakot:(

Egy het plusz 2 nap kesessel megjott, meg a babat is lattam ahogy tavozott.. Elso vetelesem volt es en is kivoltam.. Viszont szepen kitisztultam igaz meg verzek es a tesztjeim csak most halvanyodnak de nem kell varnunk semmit...

Elmulik a verzes ellenoriznek a heten es remelem nem latok egy vercseppet sem legalabb 9-10 honapig:)

Nagyon drukkolok neked, hogy sikeruljon a baba es minden rendben legyen!

2015. jún. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem volt meg ovud vagyis nem erezted? Neked amugy mit mondod a dokid?
2015. jún. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!