Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetélés után könnyebb teherbe...

Vetélés után könnyebb teherbe esni vagy nehezebb?

Figyelt kérdés

November 12-én volt egy vetélésem, Clostis ciklusban. Halvány tesztek és UH-n látott petezsák után megjött időre. Az orvosom azt mondta, hogy rögtön lehet próbálkozni, de nem írt fel újra Clostit.

Ovutesztet használok, és ebben a hónapban pont sikerült az ovu előtt 2 nappal, 1 nappal és az ovu napján is együtt lennünk. Ma vagyok az 1. dpo-n.

Azt hallottam, hogy vetélés után könnyebb teherbe esni újra. Ez igaz? Nektek milyen tapasztalataitok vannak? Nagyon várjuk már a babát, 8 hónapja próbálkozunk :(


2015. nov. 30. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen talan kicsivel konnyebb :) Nekem a 2. honapban sikerult.Kb ugy voltam mint te..kesett 4 napot pozi teszt..felritkulas de megjott!Doki azt mondta kesoi fogamzas lehetett azert nem maradt meg.
2015. nov. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az orvosom azt mondta a vetélésem után, hogy vizsgáltassunk ki mindent (cukor, inzulin, hormonok, vérkép, trombózishajlam), ha ezzel megvagyunk, akkor sikerülni fog ismét. (Mert pl. ha valamilyen hormonhiány okozza, eltolhatja az újabb terhesség idejét.)


Ugyanúgy a 2. hónapban jött össze, mint az első terhesség.:)


Nekem egyébként azt mondta, hogy ne azonnal próbálkozzunk,mert bele fogok őrülni, hogy most miért pozi a teszt (előző vagy új). Nekem a 9. héten, befejezett vetélésem volt, vagyis nem kellett műteni.


25 hkm

2015. nov. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi egy évet vártunk az első babára. Sajnos 7 hetesen elment. Nekem sem kellett műteni. Utánna a második hónapban sikerült a következő baba aki ma már 3 éves és már testvére is van.
2015. nov. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En az ellen pelda vagyok :-(, veteles, mutettel vegzodott. Több mint egy év mulva se estem teherbe es kiderult mehosszenovesek miatt. (Minden mas rendben volt).

Szoval nekem nem konnyebb, hanem.lehetetlen lett utana.

2015. dec. 3. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1 hónapot hagytunk ki vetélés után,majd újra próbálkoztunk. újra terhes lettem, és újra vetélés....
2015. dec. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!