Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon nagy az esélye annak,...

Nagyon nagy az esélye annak, hogy terhes vagyok igaz?

Figyelt kérdés

Hétfőn kellet volna megjönnie (4.-én). De nem jött meg szokott így lennie nem is aggódnék viszont előtte történt egy kis baleset... és félek terhes vagyok.

Azért mert a szüleim nem fogadják el a párom és titokban vagyunk együtt.

21 leszek párom 37, még neki sem mondtam el, hogy talán terhes vagyok.

Előtte inkább menjek el dokihoz, vagy csináljak itthon egy tesztet?



2016. ápr. 7. 09:40
1 2
 1/18 anonim válasza:
55%
16 év korkülönbség, nem csodálkozok, hogy a szüleid nem fogadják el. Csinálj tesztet előtte, én azt javaslom. Bár csak 3 napja késik, az még nem akkora tragédia.
2016. ápr. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%

Minek akarsz dokihoz menni, ha még nem is biztos, hogy terhes vagy? Nem véletlenül találták ki ezeket a teszteket.. az orvosoknak hatalmas könnyebbség, hogy nem kell 10 nőből 9-et elküldeni azzal, hogy "Drágám, maga nem terhes..".

Sőt, a 7. hét előtt nem is nagyon érdemes menni (csak ha indokolt..korábbi vetélések, nagyon nehezen jön a baba, stb.), mert úgysem fog látni semmit.


Szóval csinálj tesztet, aztán majd menj el egy orvoshoz 2-3 hét múlva, ha pozitív volt.

2016. ápr. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
80%

Mit értesz baleset alatt?

Egyébként nekem múltkor vagy egy hetet késett a megszokotthoz képest, 21 és 31-2 nap között normális a ciklus, ezt ne felejtsd el!

2016. ápr. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
51%

Arra azért fiatal lányként vigyázz, hogy a 30 feletti srácok-férfiak azért próbálkoznak a (náluk naívabb) huszonéveseknél, mert gyereket akarnak, leginkább a családjuk nyomása miatt. Próbálj határozottabb lenni abban, hogy nőként Van lehetőséget jó pár évig egy szép karriert építeni és így nem függni mindenféle kétszínű, érdekember csávóktól. Bízom benne, hogy minden rendben lesz majd.

Pároddal ne engedd a védekezés mentes szexet és beszélgessetek el komolyan erről, egy kapcsolatban ne csak szexeljetek. Lásd meg, hogy mennyire nyitott veled a komoly témákban is, ha nem, akkor te is tudod, hogy csak kihasznál a saját érdekei miatt.

2016. ápr. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
27%

Na?? Mi nem tetszett???

Fejtsd már ki azt a "balesetet"!!!

2016. ápr. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Iza86 ***** válasza:
50%
Az sem mindegy mikor történt a "baleset",mert ha csak pár napja akkor várnod kell még,mert a teszt sem fogja kimutatni!
2016. ápr. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
28%

Ide mindenki azert Jon h kerdezzen. Senkinek sem joga szidalmazni, kioktatni, valaszert jovunk! Egyiknap kert kerdesben kerdeztem. Megis kioktattak mint egy kis hulyet... komolyan , mit akarnak az ilyenek itt???

Nekem 3-4havonta nem 6.-an jon meg hanem.10.-en... sztem mostisugy lesz . Nekem is kesik! Mi nem vedekezunk! Es sztem nem vagyok terhes. Te csak azert hiszed mer felsz...:) mi meg vagyunk.h nembaj ha becsuszik..:)

2016. ápr. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%

Csinálj egy tesztet. Ha pozitív menj el orvoshoz, he negatív, akkor várj még, lehet hogy valami hormonális zavar miatt késik.

Nagykorú vagy, már nincs beleszólása a szüleidnek, mit kezdesz a babával (ha van).

2016. ápr. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem elobb csinalj teszet,ne idegesitsd foloslegesen a parod,lehet nem lesz belole semmi! Menj el,vedd meg es reggel elso pisibol csinald meg!

Bar nekem is egy alkalombol jott ossze a lanyom,azert eleg "ritka" ,hogy minden pont klappoljon. Szerintem csinalj egy tesztet es csak akkor mondd el a parodnak,ha pozitiv lesz! En 21evesen szultem,nem gondoltam korainak.bar voltak felelmeim,de minden tokeletesen alakult! Az elso parom nekem is 15evvel idosebb volt az en szuleim se fogadtak el tulzottan,bar mi nem is titkoltuk! Eleg felnott vagy mar ahhoz,hogy magadnak dontsd el,kivel akarsz lenni! Majd ird meg mi lett a teszt eredmenye!

2016. ápr. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%

2#

Nem vagy tisztában a dolgokkal. Ma voltam dokinál, 4 hetes terhességet tisztán látott. Petezsák van, kb 6 mm-es nagyon kicsi még, de terhesség konkrétan!

2016. ápr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!