Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora az esélye hogy terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esélye hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! 23 éves lány vagyok 5 hónapja vagyok együtt barátommal tegnap lefeküdtem vele hát óvszerrel védekeztünk mielőtt elment volna kivette de amúgy semmi lyuk nem volt a gumin nem is folyt ki semmi rajta , és azt is megnézte, hogy vizet töltött bele az sem folyt ki .... szerintetek akkor nem lehet baj? nagyon félek a terhességtől és emiatt valóban ráparázok a dologra.... csak mert olvastam, hogy a gumin lehet mikrorepedés, amit nem lehet észrevenni és kicsit emiatt görcsölök szerintetek feleslegesen aggódok ? ja és véletlenül nem vettük észre, hogy lejárt gumival csináltuk 2014.12.ig volt jó az óvszer mi pedig tegnap vettünk de véletlenül összecseréltük szerintetek ez nagy baj? köszönöm előre is a válaszokat
2015. márc. 21. 15:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
2015. márc. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Norbik99 válasza:

SZerintem nem vagy attól még terhes!

NEM akora baj az összecserélés!

2015. márc. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
huhh :S remélem nem mert tényleg nem volt lyukas és ki is vette szóval nem bennem élvezett el :s és én láttam,hogy nem folyt ki semmi :s hát reménykedem :/
2015. márc. 21. 15:08
 4/13 Norbik99 válasza:
OKé :D
2015. márc. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ahhoz valami nagy csoda kéne hogy igy terhes legyel persze barmi megtortenhet de eleg valoszinutlen
2015. márc. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat mindenkinek, hát remélem, hogy nem :)
2015. márc. 21. 15:11
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a beszólást ... magadat minősíted :)
2015. márc. 21. 15:12
 8/13 anonim ***** válasza:
6-os :))
2015. márc. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
aha
2015. márc. 21. 15:13
 10/13 A kérdező kommentje:
birom, hogy sokan veszekedni jönnek nem értem akkor minek irnak...lehet hülye a kérdés lehet hülye vagyok ezekhez de könyörgök nem kell mindenkit oltogatni ...nem kell egyszerűen akkor írni normálisan kérdeztem az előbbiek normálisan tudtak válaszolni...légyszíves inkább ne írjatok, ha csak veszekedni tudtok
2015. márc. 21. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!