Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás/kései peteérés?

Beágyazódás/kései peteérés?

Figyelt kérdés

Nem tudom pontosan hányadik nap is. Eddig mindig úgy volt, ha megjött, akkor reggelre arra ébredtem (előjele megvolt igy előre intézkedtem) szval reggel megjött és nagyon erősen 2 napig majd gyengülve 5 napos mensivel 24 napos ciklus, így tudtam honnan számoljam

Ebben a hónapban esti gyenge vérzés ami tartott 2 napig és este jött meg nagyon erős vérzéssel.

A ciklust a halvány vérzéstől számoljam vagy az erőstől?

Több mint fél éve szeretnénk babázni, most először érzek ilyet. Ha a gyenge vérzéstől n ézem ez a 15. nap. Lehetséges lenne, hogy most "késett" az ovu? Van más tünete is ha ez más lenne? :)

Nyákot szoktam figyelni, a 7-8. nap reggel ébredtem arra, hogy nyúlos folyás de a délelőtt folyamán már nyoma sem volt azóta nem észleltem, kivéve ma reggeli fürdésnél ismét, de csak 1 tisztítás erejéig.


Tapasztalatokat/történeteket is szivesen veszek. Gonoszkodók kíméljenek köszi :)


2016. ápr. 7. 15:53
 1/2 A kérdező kommentje:
ka igen kimaradt az "érzés" erős szúrkálás felváltva jobb-bal oldali petefészekben, inkább a baloldaliban.
2016. ápr. 7. 15:54
 2/2 A kérdező kommentje:
Utolag jutott eszembe a mult havi ciklusom ha a gyenge vérzést nézem 21 napos volt ha az erőset akkor 23. Szóval ott is elég korán "érett" meg.
2016. ápr. 7. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!