Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 éves múltam, az előző...

34 éves múltam, az előző terhességemnél közép kockázat jött ki a down szűrésre (1:350) Most is valószínű ennyi fog kijönni kb. (2 év telt el) vagy lehet azért teljesen jó eredmény is és nem kell mennem integrált tesztre? Volt más így?

Figyelt kérdés
2013. szept. 25. 13:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez a 34 éves korhatár csak azért van, mert valahol meg kellett húzni. A barátnőm is és én is 34,5 évesen lettünk várandósak a harmadik babánkkal, őt nem küldték amniocentézisre, engem akartak (nem mentem el), pedig mindketten 35 fölött szültünk.

Ne aggódj, csak tekints bizalommal a jövőbe! Sok boldogságot a babá(kk)val!

2013. szept. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet teljesen jó eredményed is.

Én a 2. gyermekemet 34 évesen szültem. Kombinált tesztet csináltattam, az eredményem 1: 420-hoz. Egészséges kislányom született.

Most a 3. babánkat várom, 36 múltam 3 hónapja, 1 hónap múlva szülök. Az orvosommal egyeztetve integrált tesztet csináltattam, mert beteg babát nem vállalnánk. Az eredményem edwardsra 1:50.000-hez, down-kórra 1:45.000-hez. Én is azt hittem, rossz eredményem lesz, de ez mér az első terhességeménél is jobb lett. Az is csak kombinált volt, 1: 10.000 körüli, már nem emlékszem pontosan.

2013. szept. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!