Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés volt a babát...

Milyen érzés volt a babát várni? Hogy telt a terhesség? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Én most vagyok 31 hetes terhes terveztük nagyon férjemmel a kisbabát 7 év után össze is jött ami persze nagy öröm. De meg kell hogy mondjam, hogy egyátalán nem törödik velem, egész nap nincs itthon ha dolgozik azért ha meg nem akkor megy a szomszéddal lógni az az a szomszéd kihasználja mert nincs jogsija és hogy vigye őt össze vissza segítségem semmi pedig van 2 testvére akit mi nevelünk egy dawnkorós és egy kamasz egész idáig gondoztam őket meg minden de besokaltam. most el jöttem 2. napra ki kapcsolodni a nővéremhez mert már ki készülök de persze ö mondta hogy miért nem jövök el most el jöttem és erre ő akkor vidd a cucaid is és többet vissza se gyere.Elvileg holnap megyek haza kíváncsi leszek mekkora balhé lesz belőle.Még az is nagyon rosszul esik hogy fel se hív. Bocsi ha hosszúra sikeredett és ha fárasztó vagyok de nincs kivel ki dumáljam magam kellene egy kis tanács! Köszi előre is
2011. aug. 10. 08:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a férjed egyáltalán nem apatípus, de még szemernyi empatikus képessége sincs. Egy dacos tini viselkedik ilyen hülyén ahogy ő. Ráadásul készültetek, vártátok és most ezt kapod, ráadásul ő van kiakadva mert pihenni mersz? Hát nem tudom, hogy a te önérzeted hogy viseli, de én most dobbantanék 31 hetesen.
2011. aug. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
empatikus készsége, bocsi (nyilván)
2011. aug. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Azért nem minden pasi éli meg ugyanúgy az apaságot, mint a másik!

A barátnőm férje pl. már az elejétől szinte kismamaként viselkedett, az enyém pedig most éri fel igazán ésszel,hogy megmozdult. Nem tartom attól rossz férjnek, hogy nem feltétlenül éli magát bele úgy,ahogy én. Persze ez nem egyenlő azzal,hogy valaki teljesen letojja a feleségét és a terhességét!

Üljetek le! Mondd el neki,hogy mi bánt és változtasson,mert nagyobb baj lesz!

2011. aug. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ha nekem azt mondta volna a férjem terhesen,hogy haza se gyere nem is mentem volna haza.Én a helyedben nem mennék haza,ha igazán szeret akkor utánad megy.És ha terhesen magadra hagy akkor mi lesz ha meglesz a baba.Ott leszel egyedül egy picivel,egy beteggel meg egy kamasszal?Ha nekem ilyen férjem lenne már nem lennék vele.
2011. aug. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

az ilyet hÍvják úgy, hogy született tajparaszt. Nem tudom mit keresel egy ilyen férfi mellett, valószÍnűnek tartom, hogy nem most bukott ki először belőle a hatalmas intelligenciája. Ne haragudj, hogy ezt mondom, de ilyen férfi mellett nem lett volna szabad bevállalnod egy gyereket.

Én nem mennék haza a helyedben, maradnék a rokonoknál. Azért is, hogy várjam annak a tuskónak a reakcióját, azért is, mert rokonok, család biztos, hogy jobban melletted áll és segít, mint az a nyomorult.

Szerintem ne menj haza, hanem várj pár napot, hetet.

2011. aug. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Várnék addig amíg nem jelentkezik, de akkor is meggondolnám, hogy kell-e nekem, hogy más gyerekét szeressem, gondozzam és emiatt az enyém kerüljön háttérbe és utána még ezt kapjam attól aki elvileg szeret és tisztel. Az én férjem amióta terhes vagyok ellátja a lányunkat, vagyis amint haza ér mindent, de szó szerint mindent megcsinál és mellette hétvégén kitakarít, mindig Ő vásárol és most szabit vett ki, mert annyira rosszul lettem a napokban, hogy nem akarta, hogy kórházba kerüljek, és inkább még többet segít. Soha nem gondoltam volna róla, hogy ilyen jó ember. Szóval ilyen férfi is létezik. Én nem tudom, de lehet, hogy inkább egyedül maradnék, mint olyan emberrel aki terhesen kb kidob.
2011. aug. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy csak most írok de nem volt jó a gépem hát igen igazatok van bizonyos dolgokban. Vártam nem kerestem erre ő hívott és eljött értem azóta minden oké de ez nagyon elgondolkodtató az biztos. A 7 év alatt semmi ilyen reakciója nem volt ha lett volna nem lennénk együtt és nem lenne a baba se. Kenyérre lehetet volna kenni most meg ki kelt magából vagy nem is tudom hogy fogalmazzak vagy csak fél az apaságtól vagy nem tudom az biztos hogy elhatároztam magam mivel mindenkinek jár egy esély így neki is meg látjuk hogy él e vele!
2011. aug. 30. 11:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia, mi lett veletek?
2022. jún. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!