Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki vetetett az utana mikor...

Aki vetetett az utana mikor esett teherbe?

Figyelt kérdés
Elvetettem az elso kisbabamat mert nagyon beteg voltam vele nagyon sajnalom meg szerettem volna tartani de vereztem es ugy is elment volna, ennek mar 3 honapja es meg mindig nem estem teherbe. Tudom halottam mar rola hogy aki az elsot elveteti annak mar lehet hogy nem lehet tobbe gyermeke de en angliaban vetettem es itt nagyon ovatosak az orvosok.
2016. ápr. 8. 00:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Istenem...elvetetted,mert rosszul voltál,meg "úgyis elment volna"???? Hagyjuk már...6 hétig még szexelni se szabad utána,te meg 3 hónap után parázol??? Komolyan,és az ilyenek teherbe esnek,meg abortuszra járkálnak...
2016. ápr. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Total kamu.
2016. ápr. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Biztos hogy idő kell a regeneràlódàshoz.

Nincs tapasztalatom de miből gondolod hogy elment volna?

Én mindennap azért imàdkozom hogy maradjon velem.

2016. ápr. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!