Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most hogy is van ez fertőzések...

Most hogy is van ez fertőzéseknél?

Figyelt kérdés

Beszélgettem az orvosommal arról hogy fèlek ezektől mert mindenhol azt olvasom hogy vetélést koraszülést okoznak s mi van ha későn derül ki.

Erre ő azt mondta ne aggódjak jól van ez kitalàlva míg zàrt a méhszàj addig nincs mitől félni persze kezelni kell de nem lesz baj.

Szerintetek ?


2016. ápr. 8. 08:04
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Az orvos válaszolt a kérdésedre! Mit vársz tőlünk?
2016. ápr. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Igaza van, de kezeli is és ezzel sincs baj.:) nekem végig kikezelhetetlen gombám volt pl. terhesség alatt, nem lett baj.


De amúgy gyanítom, hogy itt sokan nem jártunk orvosi egyetemre, bár nekem van doktorim, de "csak" közgazdász vagyok.:) Így nem annyira tudjuk felülbírálni a dokid véleményét. De személyes tanácsom mint szül nő tanácsa, csak olyan dokit válassz, akinek hiszel, ez fontos a terhesség alatt!

2016. ápr. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak egyet tudok érze
2016. ápr. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, közben meghalt a mobilom...de ahogy látom, sikerült elküldeni. :)


Egyet tudok érteni az előző hozzászólóval. Ha zárva van a méhszáj, és ráadásul tesztek a fertőzés ellen-gondolom a nőgyógyász felírt valami kúpot, tablettát rá, hogy megszűnjön, akkor no para. Nyilván azért tette, mert tény és való, hogy egy nem kezelt hüvelyi fertőzés továbbterjedhet, pláne, ha nincs meg a megfelelő védelem a baba felé, és mindenféle csúnya dolgokat okozhat, amiket nem részleteznék.


Nekem a 17. héttől van folyamatosan visszatérő fertőzésem, a negyedik fajta antibiotikumot, fertőtlenítőt szedem rá, de egyszerűen nem tudok mit tenni, mindig visszatér előbb vagy utóbb. Most leszek 30 hetes, a baba szépen fejlődik, még nagyobb is, mint az átlag, szóval ne aggódj, szépen végig lehet vinni egy terhességet így is.


Ráadásul sajnos, de a terhesség hajlamosíthat ilyesmire, nekem pl. szökőévben egyszer volt ilyen, akkor is az aktuálisan felírt gyógyszerre megszűnt.


Jó egészséget és ne parázz!

2016. ápr. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2016. ápr. 8. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!