Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ha megint kiderülne hogy...

Ha megint kiderülne hogy hugyuti fertőzése van a babámnak akkor megint egyből kórhåz?

Figyelt kérdés

Tiszta ideg vagyok a 8 hónapos kisfiamnak 2 napja 38.5 a hője , csillapítható, volt hogy a Nurofen hatása után mèg 5.6 órwt is láztalan volt tehàt nen is 2 napja lázas!!

Mèg annyi tünet van hogy nyàlzik nagyon ès amikor sìr tömi a szájåba a kis öklèt!!

A vèdőnő szerint most már nem kell kórhåzba vinni mert tudjàk mit kell tenni ès adni fognak antibiotikumot!!

De nem is èrtem mièrt kène ezèrt kórhba menni!

Most viszont nem tudnám megoldani a kórhåzba menetelt mivel èdesanyám elutazott ès nem tud a másik 2 gyerkőcömre vigyázni!!

Mondjon valaki valami nyugtatót!

Ja mielőtt belekötne bárki apa dolgozik és nem vehet ki mivel pènzt Kell keresnie!!

Köszönöm szèpen


2015. máj. 25. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Szomszéd,más rokon,testvér,barát?Végső esetben hívj egy taxit,fogd a másik két gyereket is és menjetek be.Mert innen nem tudjuk megoldani a problémát.
2015. máj. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja,még annyit,hogy ne idegeskedj,nem bizos,hogy megint a fertőzés.Inkább a fogzás tünetei ezek.Nyálazás,láz,stb.
2015. máj. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem azt kèrtem mondj opciókat arra hogy ki vigyåzzon a gyerekeimre hanem hogy kell e ujra kórházi kezelès!

Öreg szomszèd van akire nem bíznám rå tesó külföldön ,barát azoknak is gyerekeik vannak több kèrdès!!??

Amugy meg nem büdös a vizelete ès azt mondják az az elsődleges

Tünet!!

2015. máj. 25. 18:08
 4/9 A kérdező kommentje:
Mèg annyit hogy a vèdőnő állítja nem lehet fogzåstól làz!!
2015. máj. 25. 18:10
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Szerinted én valami távdoki vagyok???Örülj,hogy válaszoltam.Senkinek nem kívánok ilyen anyát és feleséget.A férjednek remélem nem Kell dolgozni,hanem már haza sem akar menni hozzád!Házsártos némber!
2015. máj. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

elvileg nem kell ezért kórház,vizeletet kell gyűjteni és a labor kitenyészti,otthon is lehet kezelni csak sokáig adják az antibiotikumot.

De ha nem iszik,vagy ha kihányja a vizet akkor viszont be kell vinni,mert egy 8 hónapos nagyon gyorsan kiszárad.

2015. máj. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
igen a fogzástól max hőemelkedése lehet, láza nem, ott fertőzés van valószínűleg. de vmég ekkor sem biztos hogy kórházba kell mennie, előre ne stresszeld magad szerintem.
2015. máj. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi kedves utolsó látom van normålisan vålaszoló ember!!

Hát remèlem mwr rettegek a holnaptól ha esik az eső hogy megyek el a 3 gyerekkel olyan nehèz megoldani egyedül!!

Az előbb mèrtrm a lázát popsiban ès már megint 37.5 volt ez már a levont èrtèk , pedig 5 óråja kapott lázcsillapítót!!

2015. máj. 25. 20:53
 9/9 A kérdező kommentje:

Beszéltem a gyerekorvossal, és ő mondta hogy vigyek vizeletet és gyorsteszttel megnézik a rendelőben!!

Úgy hogy nagyon félek !!!

2015. máj. 25. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!